Skocz do zawartości

Nieczytelne numery nadwozia i nabicie nowych


cubitus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy okazji,może ktoś podpowie jak zakreskować stary nr VIN na tabliczce wykonanej w postaci np nalepki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBWIESZCZENIE MINISTRA TRANSPORTU

z dnia 7 września 2007 r.

w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Infrastruktury

w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów

 

Załącznik nr 9

§ 5. Dla znaków określonych w numerach, o których mowa w § 1 i 2, powinny byç stosowane wielkie litery alfabetu łacińskiego i cyfry arabskie. Minimalna wysokość liter i cyfr numerów powinna wynosić 7 mm, a w przypadku motocykli i motorowerów — 4 mm. W numerze VIN zabrania si´ stosowania liter: I, O oraz Q, myślnika, gwiazdki (*) oraz innych znaków specjalnych, o których mowa w § 1 pkt 3.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie moge znaleść obowiązkowe wymiary numeratorów?

Dlaczego nie czytasz? Podałem Ci dziennik gdzie jest wszystko opisane a Jacdiag zacytował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zakreskować stary nr VIN na tabliczce wykonanej w postaci np nalepki?

A jak przekreślić ten za szybą?. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtrudniejszy pierwszy krok ...

młotkiem przez szybę ...

Dopiero by była okazja pochwalić się tekstem klienta :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Myślę że sobie jakoś poradzę.... A jak sobie radzicie z tabliczkami zastępczymi ??? Cinka moim zdaniem ta blaszka.... Jeszcze te 7 mmm na to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z VIN-em sobie poradzilem także bardzo dziękuję. A jeszcze takie pytanko .... Jaką treść zaświadczenia piszecie by przekonać te wredne babska z urzędu komunikacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc. Wiecie ciągle się coś zmienia... Zrobiłem wszystko według waszych wskazówek i mam nadzieję że jest wszystko oki. Wybity numer na ramie 7mm po wcześniejszym oczyszczeniu do gołej blachy i tabliczka znamionowa zamocowana sztywno na nity koło starej. Poprzednie numery skreślone "I" - resztki na ramie i te na poprzedniej tabliczce. Wystawione zaświadczenie zgodnie z poradą Jacdiag któremu szczególnie dziękuje za pomoc. Co do WK to naprawdę u mnie jest ciężko... A błędy sami tez popełniają np. co do decyzji o nabicie w/w numerów. Na przyszłośc będę dokładniej czytał wasze rady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłośc będę dokładniej czytał wasze rady

Na przyszłośc nie zaczynaj od str.d....y tylko napisz kto jesteś i czego oczekujesz a

bądz pewny ze kazdy z nas w miarę posiadanej wiedzy udzieli Ci pomocy i rad... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by przekonać te wredne babska z urzędu komunikacji ;)

 

a ja myślę, że najpierw ktoś je musi doprowadzić do tego by były wredne, Ty chyba kobiet nie lubisz ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chłopaki u mnie jest ciężko w WK coś załatwić.... A szacunek do kobiet mam więc mnie proszę nie oskarżać :P . o co innego. Co do nabijania VIN-u to w drodzę będę miał przyczepę lekką typu "SAM". Właściciel był się dziś spytać co ma robić żeby ją zarejestrować. Przyczepka ładna nawet zrobiona z pomysłem i staranie. Pokazywał zdjęcia i ma nawet do niej rysunek techniczny wymiarów itp.Oś ma firmy ALKO do takich "SAM" - ów. Kazałem dodatkowo zważyć na wadze z aktualnym badaniem i mieć papier na to. No i skierowanie z WK obowiązkowo o okreslenie danych itp.

 

Co jeszcze muszę pamiętać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skierowanie z WK obowiązkowo o okreslenie danych itp.

Ma stawić się u Ciebie z decyzją na nabicie numerów i tabliczki znamionowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zamknięto mi temat więc spróbuję tutaj. :D

markes30

5. Ponowne sprawdzenie do badania okresowego z wynikiem P.

Możesz to rozwinąć? Jeśli klient zjawi się w ciągu 14 dni to wykonujemy okresowe 2.10 i wyznaczamy TNBT od dnia uzyskania P, a w uwagach jakaś adnotacja?

"W innej stacji kontroli pojazdów albo po upływie tego terminu przeprowadza się badanie okresowe i dodatkowe, jeśli są one wymagane."

Cóż to za badanie dodatkowe?

Sorry za dubel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.