Skocz do zawartości

OFICJANE wyniki konkursu VIII (sierpień 2005)


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

OFICJANE wyniki konkursu VIII (sierpień 2005)

 

1. OLEK 95 postów

2. Pan Siara 79 postów

3. Wlodas 64 postów

4. Piotr Barczuk 57 postów

 

Komisja w składzie - Norbert Jezierski, Psuj i Berecik - ustalili j/w.

Materiały pomocnicze - poniżej (dokumenty w formacie DOC - START i META konkursu).

 

Przypominam warunki konkursu:

Mając na uwadze czas wakacji i urlopów oraz temperatury panujące za oknem - niniejszym ogłaszam konkurs dla uczestników naszego forum.

 

Zasady konkursu są bardzo proste.

Każdy z trójki uczestników naszego forum o największej ilości postów wysłanych w okresie 1 - 31 sierpnia br. otrzyma LETNIĄ nagrodę:

1. miejsce: 6 x czteropak piwa (24 sztuki)

2. miejsce: 4 x czteropak piwa (16 sztuk)

3. miejsce: 2 x czteropak piwa (8 sztuk)

 

Marka piwa - do ustalenia w późniejszym terminie ...

 

Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy - możliwa jest również wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej lub wybranej firmy kurierskiej.

 

W konkursie nie biorą udziału posty moderujące forum i posty administratorów.

 

Roztrzygnięcie konkursu - na przełomie sierpnia i września ...

 

Za wkład w rozwój forum - postanowiliśmy ufundować nagrodę również za 4. miejsce :lol:

 

Dodatkowo - już poza konkursem ale jednak na łamach tego postu - za wkład w rozwój forum - PSUJ i BERECIK otrzymują ZGRZEWKĘ PIWA do podziału pomiędzy siebie. Jest to dodatkowa nagroda Prezesa naszej firmy (czyli mojej skromnej osoby). :lol:

KONKURS_VIII.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich zwycięzców o ustalenie warunków odbioru nagród - i ew. podanie adresów :lol:

 

I oczywiście - gratulacje !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu jest zacnych forumowiczów godnych otrzymania nagrody, dlatego forum jest tak wartościowe i przym okazj wesołe. :D

Gratuluję współzwycięzcą. :D

 

[ Dodano: 05-09-2005, 22:24 ]

Do ogłoszenia wyników następnego konkursu ,oby jak najpóźniej, ponoszę sobie koronę z puszek,taki zaszczyt. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFICJANE wyniki konkursu VIII (sierpień 2005)

 

Dodatkowo - już poza konkursem ale jednak na łamach tego postu - za wkład w rozwój forum - PSUJ i BERECIK otrzymują ZGRZEWKĘ PIWA do podziału pomiędzy siebie. Jest to dodatkowa nagroda Prezesa naszej firmy (czyli mojej skromnej osoby). :lol:

Bardzo dziękujemy "szefunciowi" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać, że na Konińskiej Ziemi wychowywany ... ;)

Jak i kilku innych, dobrych ludków ...

 

Ale AŻ taki to sie nie czuję ... Miło być docenianiym, ale bez przesadyzmu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem totalnie zaskoczony !!!! HUUURRRAAAA!!!! --no troche se duzymi literkami dałem czadu -- nawet sobie nie wyobrazacie jak chetnie spotkał bym sie z załogą NORCOM ! A teraz bedąc w zgodzie z moim sumieniem i dotrzymac obietnic choć w czesci , chciałbym przekazać moja nagrode dla SZEFUNIA [a i tak jeszcze bede dłuznikiem] bardzo prosze o przyjecie Panie Norbercie tego małego [obiecanego] prezenciku i wypic z cała załoga równiez za moje zdrowie. A dla pani GOSI wisze duza baboniere za szeroką pomoc . PA PA

 

[ Dodano: 06-09-2005, 09:46 ]

Wybór marki piwka nalezy do panstwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin, regulaminem !! w takim razie musze prosic o wyrozumiałosc i cierpliwosc . wolne terminy moge miec dopiero w IIpołowie paździrnika. bo jak wczesniej zaznaczylem chciałbym osobiscie poznac załoge tak znamienitej firmy :D

Oczywiscie , duzo wczesniej umówie sie telefonicznie. Mam nadzieje ze nie narobie tymi terminami zbyt wielkiego zamieszania.

Ps. preferuje ŻUBRA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.