Skocz do zawartości

Negatywny wynik badania


laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

sprawa ma się następująco. Pojazd otrzymuje negatywny wynik badania technicznego z powodu braku możliwości odczytania numeru nadwozia. A więc zaświadczenie na 14 dni, 98 zł do kasy, klient do WK po skierowanie na nabicie nr, wraca z kwitem, nabijamy i co dalej? Wykonujemy w rejestrze nowe badanie okresowe i określamy termin za rok? (trochę mi to nie pasuje) Czy poprawiamy badanie z wynikiem negatywnym? Rozumiem że korzystamy z różnych programów ale procedura jest chyba taka sama? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poprawiamy badanie z wynikiem negatywnym?

Poprawiamy tylko oczywiste omyłki. Jak poprawisz to wygląda tak jak byś się przyznał do błędu i stwierdził, że jednak można było odczytać tem numer :( .

Wykonujemy w rejestrze nowe badanie okresowe i określamy termin

Dokładnie tak z tym,że pobieramy opłate z 2.10 z cennika.

Wcześniej oczywiście wykonujemu numer nadwozia (jest na skierowaniu) wpisujemy to do rejestru i pobieramy opłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak poprawisz to wygląda tak jak byś się przyznał do błędu i stwierdził, że jednak można było odczytać tem numer"

fakt, zapędziłem się, miałem na myśli że jest jakaś opcja nie w sensie poprawy jako takiej lecz wykonania badania do badania :D

Czyli jeśli dobrze rozumiem, rodzaj badania okresowe, pozycja z cennika 2.10, wynik P, a co w uwagach/rejestrze? Jakieś info że dotyczy badania nr... ? W dowodzie data wykonania poprawkowego i next za rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś info że dotyczy badania nr... ?

Można wpisach, choć i tak wyfiltrujesz po nr rejestracyjnym lub po WIN-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.