Skocz do zawartości

CEPIK


Diagnose

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Chciałbym się zapytać czy któryś z kolegów jest podłączony do Cepiku?Chciałbym się się dowiedzieć jak to funkcjonuje w praktyce czy nie ma problemów z przesyłem itd. Z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    64

  • Psuj

    37

  • ijm

    31

  • DARIO64

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam wszystkich.Chciałbym się zapytać czy któryś z kolegów jest podłączony do Cepiku?Chciałbym się się dowiedzieć jak to funkcjonuje w praktyce czy nie ma problemów z przesyłem itd. Z góry dziękuje za odpowiedz

Ależ nie ma jeszcze rozporządzania w tej sprawie - do jego ukazania się w Dz.U. temat pozostanie martwy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie ma jeszcze rozporządzania w tej sprawie - do jego ukazania się w Dz.U. temat pozostanie martwy ...

Mieliśmy nadzieje na info jednej ze 100 SKP z pilotażu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy nadzieje na info jednej ze 100 SKP z pilotażu

 

widać mają tak szybki internet, że na nasze forum zatrzymywać się nie warto,,,

 

[ Dodano: 24-06-2010, 10:53 ]

Ależ nie ma jeszcze rozporządzania w tej sprawie - do jego ukazania się w Dz.U. temat pozostanie martwy ...

 

Toteż pewnie dlatego przedłużyli termin wysyłania wniosków do końca lipca ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toteż pewnie dlatego przedłużyli termin wysyłania wniosków do końca lipca

Może dla tego przedłużyli że dopiero teraz zaczeli rozsyłać pisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dz.U. 2010 nr 118 poz. 802

Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 22 czerwca 2010 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie centralnej ewidencji pojazdów

 

Status aktu prawnego: obowiązujący

Data ogłoszenia: 2010-07-02

Data wydania: 2010-06-22

Data wejścia w życie: 2010-07-17

Data obowiązywania: 2010-07-17

Organ wydający: MIN. SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

 

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20101180802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawa wchodzi 17-go ale do 8 miesięcy można przesyłac na dotychczasowych zasadach
Czyli jak nic się nie wysyłało to i teraz nic :-D:shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Czy wyskakuje wam czasem : "Błąd walidacji pliku" ?

Taki błąd występuje jeżeli w "paczce XML" czy jakoś tak jest błąd np: brak wpisanego rodzaju dokumentu na podstawie którego zrobiłeś badanie.

W programie który ja używam jest już samodiagnoza i taka "paczka" z błędem się nie utworzy, a dodatkowo wskazuje w którym badaniu jest błąd aby poprawić konkretne badanie i nie szukać we wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dostałem czytnik , czekam jeszcze na PIN i login :-x

 

Czy dobrze kumam że z rozpoczeciem transmisji do cepiku nie przekazujemy już danych do WK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wyskakuje wam czasem : "Błąd walidacji pliku" ?

 

ja, już doktorat kończę na temat "walidacji" i jak na razie mi to nie chodzi ,,,jeśli się komuś w patronacie to udało, to proszę o wskazówki ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze kumam że z rozpoczeciem transmisji do cepiku nie przekazujemy już danych do WK?

Moim skromnym zdaniem o to się musisz spytać swój własny WK :D ponieważ nie ma takiego obowiązku.....

 

Ja np nic takiego do tej pory nie robiłem, czyli nie przekazywałem jak rozumiem regularnie np co tydzień(miesiąc) rejestru badań, no chyba że na wyraźne życzenie WK za konkretny okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ. Koledzy jak dostaliscie dwie paczki juz i zainstalowaliscie program to co dalej? podajemy PIn do karty? Generujemy klucze? Tworzymy zgłoszenie certyfikacyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie działa logowanie

mozilla działa bez zarzutu - przed chwilą testowałóem i :ok

inne przeglądarki stwarzają problemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.