Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie II tura - oddam głos nieważny...


Jackow

Na kogo będziesz głosował w II turze wyborów?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przed nami II tura wyborów prezydenckich.

Do wyboru mamy dwóch kandydatów :razz::evil::evil::evil::evil:

Wszędzie trąbią, że trzeba iść na wybory, że to obywatelski obowiązek. Dlaczego mam iść i zagłosować na jednego z tych dwóch skoro człowiek, na którego oddałem głos w I turze nie przeszedł do II tury? Znawcy mówią, że trzeba wybrać mniejsze zło :evil:. A kto jest tym mniejszym złem? Od kilkudziesięciu lat wybiera się mniejsze zło i co z nam z tego przyszło?

Co to za wybór? Jest jeszcze inne rozwiązanie oprócz nie pójścia na wybory.

Trzeba pójść i oddać głos nieważny. Ja tak zrobię. Mało tego. Nie wrzucę pustej karty, bo później może na niej pojawić się w cudowny sposób X, tylko przekreślę obydwa nazwiska. Tak zrobię.

Takie moje przemyślenia.

 

Natknąłem się na ten artykuł

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • zjc

    7

  • blakop

    7

  • JANUSZ60

    7

  • danielg539

    6

Mój kandydat również nie przeszedł do drugiej tury. Na głosowanie idę, ale nie będę głosował "za" tylko "przeciw". Nie chcę żeby Kaczyński był prezydentem, bardziej niż nie chcę żeby Komorowski był i dlatego nie będę głosował "za" Komorowskim, tylko "przeciw" Kaczyńskiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... idę, ale nie będę głosował "za" tylko "przeciw".......

 

 

Nie byłem w I turze i II turze też nie będę brał udziału :razz: ponieważ nie ma kandytata godnego uwagi. Ciągle prawie te same twarze się powielają, to samo w wyborach do Sejmu (po Smoleńsku to trochę nowej krwi napłynie :x )

Nie mam też zamiaru głosować zamiast za kimś, to tylko przeciwko komuś, tak często robią tak partie w Sejmie.

A po trzecie to Prezydent zbyt wiele nie może w naszym państwie i ich obietnice jak zwykle można włożyć między bajki, a funkcję reprezentatywną można przekazać innej osobie.

Realne i dość spore oszczędności dla Państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuj niezły pomysł z ankietą :ok

Nie mam też zamiaru głosować zamiast za kimś, to tylko przeciwko komuś, tak często robią tak partie w Sejmie

Jeszcze kilka dni temu też tak twierdziłem. Zmieniłem zdanie i postanowiłem oddać głos nieważny. Poświęcę te kilka minut. Chciałbym zobaczyć reakcję politologów i polityków kiedy w statystykach wyborów pokazało by się kilkadziesiąt procent głosów nieważnych. Nie obywateli, którzy nie poszli do wyborów tylko obywateli, którzy na wybory poszli i w ten właśnie sposób wystawili ocenę politykom.

 

A po trzecie to Prezydent zbyt wiele nie może w naszym państwie

Prezydent, który pochodzi z wielkiej partii nie musi dużo robić. Wystarczy, że będzie cicho siedział i podpisywał co mu dadzą do podpisania.

Jednakże prezydent może wykazać się inicjatywą ustawodawczą, a to są już konkretne działania. Mało tego. Prezydent może wystąpić z orędziem do narodu i przedstawić zaistniałą sytuację. A tu już krok do inicjatywy społeczeństwa w sprawie ogłoszenia referendum w danej sprawie. Społeczeństwa, które może zadecydować o swoim losie.

To chyba jakaś utopia, to co tu piszę :cry:

Nasz los w naszych rękach :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński

 

Cóż za krótka, a jednocześnie treściwa wypowiedź! Zastanówmy się, ile treści niesie ze sobą te proste słowo... Mówi one ni mniej nie więcej, tylko: Tomek ma motor. Motor jest bardzo niebezpieczny, a Tomek często jeździ bez kasku. Ostatnio Tomek spadł z motoru i mocno uderzył się w głowę. Głowa Tomka niezabezpieczona obowiązkowym kaskiem mocno ucierpiała. Tomek ma teraz poważne kłopoty ze swoja świadomością i dokonywaniem najprostszych codziennych czynności...

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

[ Dodano: 24-06-2010, 20:43 ]

PS Wyjeżdżam na wakacje - nie będę głosował bo nie mam czasu na załatwienie tych zaświadczeń, ale glosując oddałbym głos nieważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozmowach z klientami usłyszałem zastanawiającą deklarację i to w paru przypadkach. W pierwszej turze za Komorowskim to teraz za Kaczyńskim głosować będę ... Mój kandydat odpadł, teraz zagłosuje, póki co nie wiem jeszcze na kogo. Raczej przeciw jak za ... Wybór mniejszego zła, co to za wybór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakaś utopia, to co tu piszę

Raczej tak,bez zadnej urazy...

Miałem iśc na II turę ale na kogo tu glosować...????Prawdę mowiąc ja juz sie

nachodziłem na te glosowania "z wlasnej i nie przymuszonej woli"a więc niech teraz

zagłosuje sobie trochę mlodziez.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżam na wakacje - nie będę głosował bo nie mam czasu na załatwienie tych zaświadczeń, ale glosując oddałbym głos nieważny.

 

Życzę Ci udanego urlopu :) . W przyszłym tygodniu ma wrócić lato to pogodę pewnie będziesz miał niezłą ;)::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz problem jest żaden przy moim, ja mam problem ,,,

skoro mój kandydat (ten sam zresztą co "Gee" od 20-stu lat ma poparcie (2-3%), to w I-szej turze zagłosowałem na Komorowskiego z nadzieją, że nie będzie drugiej i zaoszczędzimy parę milionów. Nie udało się i co mam teraz zrobić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I-szej turze zagłosowałem na Komorowskiego z nadzieją, że nie będzie drugiej i zaoszczędzimy parę milionów. Nie udało się i co mam teraz zrobić ???

Oglądaj dalej TVN tam Ci doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - czy to prawda że przerobiłeś kosz boczny w swoim motórze i teraz nie ma tam miejsca siedzącego tylko mobilny zestaw do odbioru TV TRWAM? :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kszynka piwa dla Wojciecha Dąbrowskiego

 

* Po mailu otrzymanym od autora, dodaję, że wiersz został opublikowany w tygodniku “Sąsiedzi”, w którym autor – Wojciech Dąbrowski – pełni funkcję z-cy redaktora naczelnego. Później tekst zaczął żyć w sieci własnym życiem...
http://belfer.one.pl/2010/06/23/nie-zaglosuje-na-jarka/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam swój głos na mądrego, uczciwego polityka dla którego Ten kraj i Ten naród jest najważniejszy.

Zagłosuje na człowieka który jest patriotą i rozumie znaczenie słów: wolność, niepodległość, suwerenność.

Oddam głos kandydatowi który nie ma poparcia wśród przestępców, tzw. elit z WSI i którego nie popiera tow. Urban i Jaruzelski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.