Skocz do zawartości

programy do obsługi stacji kontroli pojazdów


lisek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy da sie w patronacie skasować/wycofać wpis do rejestru który ma status w toku?
tak - F9 ZREZYGNUJ i potwierdzasz, bodajże dwukrotnie program zapyta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    11

  • Góral81

    7

  • Qnick

    6

  • Psuj

    5

Top Posters In This Topic

No właśnie jak daje f9 to wychodzi z rejestru do strony głównej i nic wiecej a badanie wisi w historii jako w toku z jakimś dziwnym numerem i znakami zapytania. Nie ma w nim żadnych danych wprowadzonych wszystkie pola puste ale coś przekombinowałem bo sprawdzałem go po tych aktualizacjach i teraz ni wiem czy dac zapisac do rejestru i moze sam anuluje na wskutek brak danych czy jakos inaczej to rozwiazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób jak wchodze to go nie widać tylko jak wejde do wpisu do rejestru i F6 HISTORIA to tam wisi ale myśle że jak doba się skończy to on chyba zniknie bo nie jest zapisany do rejestru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że jak doba się skończy to on chyba zniknie

 

Raczej nie, przeniesie go na następny dzień. Później sprawdzę w jaki sposób można usunąć "BADANIE W TOKU" to dam Ci odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok kończe za 15 minut najwyżej zrobie to na następnej zmianie jak będzie dalej wisiało.

Albo ciekawe jakb zrobić na tym w toku normalnie badanie i zapisać do rejestru przecież żadnych danych nie ma a wpisać można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że jak doba się skończy to on chyba zniknie [guote]

 

Dokładnie tak miałem, ale w poprzednich wersjach. Jak jest w tej, to trudo mi powiedzieć :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa się wyjaśniła zakończyła się doba i badanie w toku znikło przeszukałem rejestr i nie ma żadnych zapisów o badaniu w toku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale potrzebuje trochę informacji czy ceny na stronie norcomu za program są brutto i co to zanaczy opieka na kolejne lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opieka autorska to wszystkie aktualizacje i zmiany w przepisach które są automatycznie wprowadzane do rejestru badań i to jest dobre bo na bierząco wprowadzane co pomaga diagnoście w wypełnianiu dokumentów , oraz w razie problemów z programem zdalne łącze z NORKOMEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Pracowałem na Dekrze równy rok i stwierdiłem ze to jedna wielka lipa

Nie Ty jeden Przyjacielu :-D miałem też taką propozycję aby zakupić ten program ale po rozmowie z przedstawicielem owej firmy dałem sobie spokój :P

mam SKP-PRO

i ja też :D

 

[ Komentarz dodany przez: Jacdiag: 30-11-2014, 21:29 ]

[mod] ten +7 następnych wycięte z http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=15707

:D [/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zmuszony do pracy na DEKRA ze względu na umowy volkswagena z DEKRĄ. Jest to najgorszy program który obsługiwałem. Pomoc techniczną "zapewnia" diagnosta ze stacji w Nowym Dworze. Informatycy to firma zewnętrzna, brak kontaktu. Szata graficzna szara bardzo się zlewająca. Rodzaje paliw niezgodne z DzU. Zaświadczenie z badania drukuje na dwóch kartkach. Faktury trzeba otwierać zatwierdzać i drukować każdą z osobna. Brak bazy jakichkolwiek danych. Jeżeli nie rozwiniesz podglądu faktury to jej nie wydrukujesz, dopiero z bazy faktur. Część przechodzenia kursorem , część tabulatorem. TRAGEDIA. :nook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja pracuje na DMS-ie to jest dopiero wynalazek.

 

Ja też ale idzie się przyzwyczaić choć klikania jest bardzo dużo :)

:? u mnie Panowie na serwisie na tym pracują :razz: opłata za BT trwa wieczność :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie Panowie na serwisie na tym pracują
- Stacji to może nie, ale serwisów, autoryzowanych serwisów oj mi się zdaje, że pracuje na tym więcej niż mniej.

-----------------------------------------------------------------------------------

 

opłata za BT trwa wieczność
-dlaczego?

Już się jakoś "oczaskałem" i nawet zgrabnie papierologia idzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.