Skocz do zawartości

programy do obsługi stacji kontroli pojazdów


lisek

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim jeszcze się obyłem w temacie SKP trafiłem na patronat TUVPOL (obecnie wolny strzelec) i program przez nich sprzedawany autorstwa Pana Chyrca który ten program rozprowadza indywidualnie i jeszcze przez inną firmę.

Powiem tak - co prawda nie ma on dużo opcji i ustawień jak Norkomowski lub patronat czy skp pro bo wszystkie te programy miałem jako demo i wg mnie bez zagłębiania się w szczegóły są bardzo podobne do siebie jednak program na którym pracuje jest bardziej przejrzysty i intuicyjny niż wymienione i pomimo, że nie jestem ćmok (tak myśle) w obsłudze programów to na pewno opanowanie programu Chyrca jest o wiele prostsze :lol:

 

Napewno tak jak mówi mój jeden z diagnostów (on wie że ja wiem i czytałem post :cool:) atutem Norkomu jest aktualizacja automatyczna i bliższy kontakt pomiędzy obsługą techniczną a diagnostą :lol: .............. może jak będe mial bezpośrednio od autora mojego programu wykupioną licencje to mi się polepszy :-(

 

Dodam jeszcze że mnie w tym momencie nie interesuje CEPIK bo mam wszystko od 1,5roku ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    11

  • Góral81

    7

  • Qnick

    6

  • Psuj

    5

Top Posters In This Topic

Ja tam zawsze na Norcomowskim :) Próbowałem na Skppro i na dekrze. To nie to. No i to wsparcie techniczne w postaci Gosi - bezcenne...

 

Nawiasem mówiąc co do wsparcia, już dwa razy miałem robiony ekstra dla naszej firmy eksport fiskalny - bardzo szybko i za free. Ogólnie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze na Norcomowskim :) Próbowałem na Skppro i na dekrze. To nie to. No i to wsparcie techniczne w postaci Gosi - bezcenne...

 

Nawiasem mówiąc co do wsparcia, już dwa razy miałem robiony ekstra dla naszej firmy eksport fiskalny - bardzo szybko i za free. Ogólnie polecam :)

Ile Ci płacą za reklame w tym Norcomie:?: Bo ja pracuje na Stacji 2008 czy coś podobnego i mi nic nie płacą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Czy zna ktoś program o nazwie DMS?

 

:zzz: znam ,ale nie pracuje na nim -j/w

wystawiam w nim tylko faktury ..........i niech tak zostanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzujcie idzie się przyzwyczaić po roku ciągłego klikania myszką

 

1 klik-Dokument sprzedaży.

2 klik-Zatwierdzanie wartości badania. Czy chcesz zatwierdzić?

3 klik-Przed zatwierdzeniem badania zlecenie musi być zapisane. Zapisać teraz?

4 klik-Odbiorca, Nabywca, Płatnik.

5 klik- Karta, Gotówka, Przelew.

6 klik-Akceptuj.

7 klik-Zatwierdź.

8 klik-Czy chcesz zatwierdzić dokument?

9 klik-Dokument został zatwierdzony. Nadano Numer XXX. Czy wydrukować dokument?

10 klik-Tworzenie wydruku.

11 klik-Drukuj.

12 klik-na ikonkę drukarki.

13 Ufff... :D

Moment, bo klienta mam... policzę kliki dokładniej.

Te kliki to do faktury tylko.

Nie wspominając o kartotece klienta klik... klik... klik...

dowodu rejestracyjnego klik... klik... klik...

pojazdu klik... klik... klik...

To coraz większe zatacza kręgi szczególnie po autoryzowanych serwisach, salonach, a swymi mackami zahacza o stację jak znajduje się takowa.

MASAKRA :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 klik-Dokument sprzedaży.

2 klik-Zatwierdzanie wartości badania. Czy chcesz zatwierdzić?

3 klik-Przed zatwierdzeniem badania zlecenie musi być zapisane. Zapisać teraz?

4 klik-Odbiorca, Nabywca, Płatnik.

5 klik- Karta, Gotówka, Przelew.

6 klik-Akceptuj.

7 klik-Zatwierdź.

8 klik-Czy chcesz zatwierdzić dokument?

9 klik-Dokument został zatwierdzony. Nadano Numer XXX. Czy wydrukować dokument?

10 klik-Tworzenie wydruku.

11 klik-Drukuj.

12 klik-na ikonkę drukarki.

13 Ufff...

 

To zacznij od początku jak nie masz ani klienta ani pojazdu w bazie :D to może skończysz na 230 :razz::razz::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepszy jest notorycznie wyskakujący ptaszek odnośnie opłaty ewidencyjnej.

Bez względu jakie robisz badanie to jepaniutki pcha się do wszystkich na siłę :evil:

W rejestrze więcej korekt niż badań :evil::evil:

 

Pracując na tak egzotycznym tworze usprawiedliwiłem kolejki na pocztach, w bankach, aptekach wiecznie panujące - muszą coś podobnego mieć :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

 

Ostatnio sporo się zmieniło. Przede wszystkim jest obsługa czytników dowodów rejestracyjnych, co sporo przyspiesza i ułatwia. Dodatkowo jest możliwość wysyłania SMS oraz e-mail do klientów z przypomnieniem o zbliżającym się terminie badania.

Zapraszam na stronę gdzie można obejrzeć filmiki z przeprowadzenia całego badania łącznie z fakturą, co trwa około 4 minut.

W najbliższym czasie przygotujemy jeszcze jedną ciekawą zmianę pod SKP, która powinna sporo ułatwić.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

 

Ostatnio sporo się zmieniło. Przede wszystkim jest obsługa czytników dowodów rejestracyjnych, co sporo przyspiesza i ułatwia. Dodatkowo jest możliwość wysyłania SMS oraz e-mail do klientów z przypomnieniem o zbliżającym się terminie badania.

 

Zapraszam na stronę gdzie można obejrzeć filmiki z przeprowadzenia całego badania łącznie z fakturą, co trwa około 4 minut.

 

W najbliższym czasie przygotujemy jeszcze jedną ciekawą zmianę pod SKP, która powinna sporo ułatwić.

 

 

 

Pozdrawiam

 

Mariusz

 

No witam przedstawiciela Firm JBR :) może podyskutujemy ale na PW o co chodzi z Waszym programem. Jestem użytkownikiem i mam parę uwag ale nie chcę zaśmiecać forum jakby nie patrzeć Firmy konkurencyjnej. Pozdrowienia dla Pana Mariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepszy jest notorycznie wyskakujący ptaszek odnośnie opłaty ewidencyjnej.

Bez względu jakie robisz badanie to jepaniutki pcha się do wszystkich na siłę :evil:

W rejestrze więcej korekt niż badań :evil::evil:

 

Pracując na tak egzotycznym tworze usprawiedliwiłem kolejki na pocztach, w bankach, aptekach wiecznie panujące - muszą coś podobnego mieć :evil::evil::evil:

 

To chyba najbardzie irytujacy problem :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio sporo się zmieniło. Przede wszystkim jest obsługa czytników dowodów rejestracyjnych, co sporo przyspiesza i ułatwia. Dodatkowo jest możliwość wysyłania SMS oraz e-mail do klientów z przypomnieniem o zbliżającym się terminie badania.

Zapraszam na stronę gdzie można obejrzeć filmiki z przeprowadzenia całego badania łącznie z fakturą, co trwa około 4 minut.

W najbliższym czasie przygotujemy jeszcze jedną ciekawą zmianę pod SKP, która powinna sporo ułatwić.

 

Pozdrawiam

Mariusz

 

W "moim" programie wykorzystując czytnik+wystawienie FV (ręcznie) przy sprawnych paluszkach operacja nie przekracza półtorej minuty :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio sporo się zmieniło. Przede wszystkim jest obsługa czytników dowodów rejestracyjnych, co sporo przyspiesza i ułatwia. Dodatkowo jest możliwość wysyłania SMS oraz e-mail do klientów z przypomnieniem o zbliżającym się terminie badania.

Zapraszam na stronę gdzie można obejrzeć filmiki z przeprowadzenia całego badania łącznie z fakturą, co trwa około 4 minut.

W najbliższym czasie przygotujemy jeszcze jedną ciekawą zmianę pod SKP, która powinna sporo ułatwić.

 

Pozdrawiam

Mariusz

 

W "moim" programie wykorzystując czytnik+wystawienie FV (ręcznie) przy sprawnych paluszkach operacja nie przekracza półtorej minuty :) .

 

Filmik obrazuje bardzo spokojne wprowadzanie badania, raczej bez sprawnych paluszków z komentarzem lektora. Co prawda nie jest to Pani Czubówna, ale poziom spokoju jest analogiczny. :)

Przy sprawnym wprowadzaniu również spokojnie mieścimy się w półtorej minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić Panów, abyście porozmawiali sobie o tym wszystkim na privie ?

Przykro mi bardzo, ale forum nie może być nośnikiem reklamowym firm, które są naszą konkurencją ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.