Skocz do zawartości

Kto i kiedy albo za co może zabrać/cofnąć uprawnienia?


hugol22

Rekomendowane odpowiedzi

Kto i kiedy albo za co może zabrać/cofnąć uprawnienia diagnoście

Kto ---------- namieszać może każdy o byle g.............

Kiedy --------------- zawsze........ nie znasz dnia ani godziny

Cofa ----------- starosta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dziś dostałem listę diagnostów którym cofnięto lub zawieszono uprawnienia. Na 22 marca br. zabrano lub cofnięto 30 - tu. Starosta zabiera po wczesniejszej kontroli razem z TDT. Trzepią wszystko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem listę diagnostów którym cofnięto lub zawieszono uprawnienia. Na 22 marca br. zabrano lub cofnięto 30 - tu. Starosta zabiera po wczesniejszej kontroli razem z TDT. Trzepią wszystko....

30 - tylko z twojego starostwa czy całe zachodniopomorskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 - tylko z twojego starostwa czy całe zachodniopomorskie?

 

Są starostwa, w których jest po 30-40 diagnostów :) . Wszystkim pewnie uprawnień nie odebrali :( .

Tak na marginesie to czy któryś z kolegów ma numer uprawnień powyżej 200, bo takiego jeszcze nie widziałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem listę diagnostów którym cofnięto lub zawieszono uprawnienia

Jak dostałeś ?, z urzędu dla przestrogi czy po znajomości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRzyszło ze starostwa powiatowego dla postrachu chyba. Jest to lista z róznych województw i powiatów. głownie DLE, KDA, DLU,

 

[ Dodano: 27-07-2010, 12:55 ]

Jest tam napisane że jest to lista od 22 marca br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam napisane że jest to lista od 22 marca br.

Pięknie - czyli 30 diagnostów z całego kraju w ciągu 5 miesięcy tego roku straciło uprawnienia. Średnio 6-ciu diagnostów miesięcznie. W 2008 roku statystycznie 1 na miesiąc tracił uprawnienia. Skutkuje obserwacja SKP przez specjalne komórki stworzone przy komendach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:? Zobaczymy co będzie dalej... Jak narazie przeżyłem 2 kontrole i nie było żle. Przyczepili się do detali.

 

[ Dodano: 17-11-2010, 07:30 ]

Witam panów :-D . Dostałem znów listę diagnostów z zakazanym wykonywaniem zawodu lub cofniętymi uprawnieniami z 8 listopada br. Liczba wzrosła z 33 do 41... Widzę że głownie zatrzymano uprawnienia z woj. małopolskiego chociaż jest też kilka z gorzowskiego,podlaskiego i świętokrzyskie. TDT widze ostro zabrał się za kontrole...

 

[ Dodano: 16-12-2010, 08:16 ]

No panowie moja stacja jest po pierwszej kontroli od otwarcia i zmiany uprawnień z PSKP na OSKP. W sumie nie przyczepili się do duzych spraw... Oto one:

 

1.Brak przeglądu i potwierdzenia o sprawności przyrządu (indywidulanego wyciągu spalin) w karcie okresowej.

2. Brak aktalnego aktu prawnego z jakiego Dz. U. wynika Cennik Usług z konkretne badanie,

3. Nie odśniezone parkingi dla pojazdów oczekujących na badania oraz miejsce do badań akustycznych (było akurat po nocnej śnierzycy...)

 

Pozdrawiam

 

PS. A jak sytyacja u Was na froncie ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.