Skocz do zawartości

Przyczepa sprowadzona z Niemiec - ważne badanie do 2011


cubitus

Rekomendowane odpowiedzi

Psuj szkolenie przemilczę....

 

No tylko nie mów, że przyjechał pan z, bodajże Bydgoszczy, niegdyś powiązany z ITS-em i w cztery popołudnia poczytał Ci Dz.U i skasował pieniądze większe niż większość ośrodków szkoleniowych. Bo takie szkolenia sam widziałem na własne oczy... mimo, że nie wierzyłem... eee... nie... w zasadzie to do dzisiaj nie wierzę... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • cubitus

    17

  • danielg539

    10

  • Psuj

    6

  • zjc

    6

Top Posters In This Topic

W moim tym zabytkowym programie są takie opcje - "Pierwsze-zarej. poraz pierwszy za granicą" lub "Pierwsze badanie". Które powienienem wziąść jako rodzaj na ząswiadczeniu ???

 

Jaka masz wersję programu? Najnowsza to 4,60.

Ja pracuje na Patronacie i nie mam z nim żadnych kłopotów a aktualizacje pjawiaja sie co 2-3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mi przysłał klienta z badaniem z wpisem "pierwsze" to nie obraź się, ale bym pogonił. Możesz jedynie liczyć na niedouczonych pracowników WK, że nie zauważą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lokalna wersja ?? zainstalowałem w folderze i coś chodzić nie chce.... ;(

 

 

A może wam się patronat skończył i jedziecie na samym programie bez aktualizacji... Jeśli tak to zostaje pogratulować Twojemu szefowi fantazji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja firma ma kupiony tylko program, nie płaci żadnych składek kwartalnych i nie mam problemu z aktualizacjami

Tu nie chodzi o opłatę kwartalną(Patronacką) tylko licencyjną

 

 

Uprzejmie informujemy, że począwszy od dnia 1 stycznia 2010 użytkownicy korzystający legalnie z programu do obsługi stacji kontroli pojazdów PATRONAT zostaną objęci nadzorem autorskim. Przedmiotowy nadzór polegał będzie na udostępnianiu aktualizacji programu oraz wsparciu telefonicznym w rozwiązywaniu ewentualnych problemów związanych z prawidłowym użytkowaniem programu.

 

 

 

Opłata za objęcie nadzorem autorskim podana jest poniżej.

 

 

 

Płatność należy uregulować po otrzymaniu faktury.

 

 

 

Algorytm postępowania:

 

1)

 

pobrać ze strony wzór zamówienia płatności za aktualizacje, który będzie dostępny po 1 października br.

 

2)

 

wypełniając zwrócić szczególną uwagę na numer licencji programu (lewy dolny róg menu głównego programu PATRONAT) brak tego numeru na zamówieniu uniemożliwi realizacje oraz włączenie aktualizacji.

 

3)

 

po wysłaniu zamówienia proszę czekać na fakturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary" program wersji 4.05 ostatnią aktualizacje miał 04.05.2009r.

 

W takim układzie program nie spełnia obecnych wymagań, bo nie zamieszca informacjio tym kto i kiedy dokonał korekty BT :( . W przypadku kontroli możesz mieć spore nieprzyjemności :sad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja firma ma kupiony tylko program, nie płaci żadnych składek kwartalnych i nie mam problemu z aktualizacjami.

 

A może nie minął rok od zakupu ??? wtedy to legalnie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może, że Twoja data aktualizacji jest prawidłowa, jeśli kogoś wprowadziłem w błąd to przepraszam, w chwili obecnej na stronach patronatu zakładka z aktualizacją wersji 4.05 jest niedostępna, przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może, że Twoja data aktualizacji jest prawidłowa, jeśli kogoś wprowadziłem w błąd to przepraszam, w chwili obecnej na stronach patronatu zakładka z aktualizacją wersji 4.05 jest niedostępna, przynajmniej u mnie

To i tak bez znaczenia bo w tej wersji nie było możliwości ustawienia nowego wyglądu rejestru (chyba)

W takim układzie program nie spełnia obecnych wymagań

Mnie się udało otworzyć,jak komuś to pomorze i zadziała

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.diagsoft.com.pl/PATRONAT/wersja405.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki wracając do tematu tej przyczepy to z numerów VIN odczytałem że jest to rocznik 2004. Wypęłniając zaświadczenie w uwagach wpisałem takie punkty:

1. Zaświadczenie wystawia się dla pojazdu sprowadzonego z zagranicy - NIEMCY,

2. Rok produkcji - 2004,

3. Numer identyfikacyjny VIN oraz tabliczka znamionowa są czytelne i nie noszą śladów fałszowania.

 

Może tak być (tak zawsze mnie szkolono) czy macie jakieś lepsze metody?? W moim urzędzie komunikacji się czepiają jesli na zaświadczeniu nie ma wpisanego roku produkcji mimo że przecież jest dodany DIP....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Numer identyfikacyjny VIN oraz tabliczka znamionowa są czytelne i nie noszą śladów fałszowania.

Przeprowadzałeś jakieś badania mechanoskopijne że takie stwierdzenie umieszczasz na zaświadczeniu?

1. Zaświadczenie wystawia się dla pojazdu sprowadzonego z zagranicy - NIEMCY,

Sensu tego zapisu nie rozumiem! Podstawy prawnej obu zapisów również nie widzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markes to jest ze względu na "wygodnictwo" moich regionalnych urzędników niestety.... Wiem że to głupio brzmi ale jak tego nie ma to im już to nie pasuje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.