Skocz do zawartości

Odwiedziny na forum


berecik

Jak często zaglądasz na forum ??  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ta ankieta będzie dotyczyć odwiedzin na forum. Jak często i ile godzin spędzacie dziennie ?? Piszcie i bierzcie udział w ankiecie tutaj ! :lol: Każde głosy mile widziane

 

Ja dziennie jestem na forum kilka razy. Około 2 godzinki na dzień. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pracuje się 8 godzin a 5 godzin jest się na formum, to lepiej niech pracodawca tego nie widzi bo się dowie za co tak naprawdę płaci.

He he he , żartuje. Ćwiczenie czyni mistrza. A nauka na tym forum nie pójdzie w las. Też jestem często jak tylko mogę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z pracy około 16.30 sprawdzam posty z poprzedniego dnia ,a póżnij

około 20.00 bieżące wiadomości - ogólnie około godziny dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czasem na tym forum bywa różnie

ale gdy chwila "nieuwagi" to później długo trzeba czytać posty nieprzeczytane :lol: a po urlopie to myślałem że już zrezygnuję z tego forum - bo Pan Norbert wymyslił sobie jakiś konkurs - a forumowicze pisali jak zwariowani ;) każdy sie chciał załapać na tego browarka :P

ale na szczęście nadrobiłem zaległości :mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem tutaj poraz pierwszy bo i świerzym diagnostą jestem, ale odrazu mi sie spodobało.

Bardzo dużo już skorzystałem bo jestem przed badaniem przez TDT i jak zwykle usterek nie brakuje na mojej SKP, ale walcze z nimi codziennie.

Mam nadzieje że będe mógł liczyc na pomoc bardziej doświadczonych kolegów diagnostów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że będe mógł liczyc na pomoc bardziej doświadczonych kolegów diagnostów.

Po to jest to forum :lol:

Witamy w naszych szeregach !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam forum od dłższego czasu, o browarki nie zamierzam walczyć ( choć to bardzo sympatyczna inicjatywa p. Norberta ) :) zabiore głos w sprawach które mnie interesuja. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum ma sie rozumiec odwiedzam codziennie mniej wiecej dwa razy w południe i wieczorkiem. Generalnie ciekawe rzeczy można wyczytać a i pośmiać się czasem jest z czego :) .

Ale po urlopie to myślałem że nie nadrobię zaległości, tyle postów nieczytanych, że hoho... no ale wyszedłem na prostą.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście - rano, wieczór i w południe.W międzyczasie oczywiście też.

Forum to naprawdę świetna sprawa."To pisałem ja" jaka" upoważniony diagnosta

pracownik skp w Gdańsku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie - zrywami. Nieraz po kilka razy dziennie, nieraz wcale przez kilka dni. Ale muszę przyznać, że wciąga. Zwłaszcza, że można na forum znaleźć dużo ciekawych informacji. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.