Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Gee

Volkswagen passat

Polecane posty

Qnick

Znam te testy na "ekonomiczną jazdę" z tego koncernu (VW, Audi, Skoda, Seat) brałem w nich udział na szkoleniu w jednej z tych marek nazywało się to jazda na tzw. kropelkę. Ja przejechałem znacznie krótszy odcinek pod okiem instruktora autem z silnikiem 1,2 benzynowym i po ponownym zatankowaniu wyszło spalanie srednie na poziomie 2,7 l/ 100 km :D . Ale tego nie można było nazwać jazdą tylko odpychaniem się od ziemi :) Tu tylko w ten sam sposób poodpychali się do skończenia się paliwa i wynik wyszedł jaki wyszedł a info poszło jakie to oszczędne auto i rekord Guinesa jest :razz: . W realnym zyciu nikt nie osiągnie takiego wyniku bo nikt nie jeździ w ten sposób :)

P.s. Szkolenie i ten test miał na celu pokazanie jak należy rozpatrywać reklamację przez klientów zbyt dużego zużycia paliwa :x

Gee

Na całe szczęście, że mnie uprzedziłeś... :shock: Już zaczęłam rozglądać sie za BlueMotion.

Mialam zamiar(znając swoją chytrość) jechać setke na 3litrach. :lol:

luket

Taka jazda to nie jazda! Sam mam peugeota 2,2hdi i rekord na 100km zrobiłem 3,4l. Trzeba jednak dopowiedziec że to była jazda trasą z prędkością 80-85km/h i bez postojów na światłach, a średnia prędkośc wyszła na poziomie 70km/h. Przy normalnej jeździe 6l. to norma w cyklu mieszanym.

Jacdiag
Mialam zamiar(znając swoją chytrość) jechać setke na 3litrach.

mieściłem się w 3/100 gdy śmigałem WSK 125 :D

elliot

Jak widzę te testy to mnie ........

Niech sobie pajace jeszcze żagle na dachu zamontują.

Oni jadą z jednostajną prędkością, gaz dotykając delikatniej niż 'kapelusz', wyłączając wszystkie odbiorniki prądu, które tylko można, włącznie z radiem (o klimie i navi nawet nie wspominam).

Co to więc za jazda?

To raczej podróż super skąpca i o ile zrozumiałbym gdyby to było auto segmentu B, o tyle nie jestem w stanie zrozumieć jak ktoś kupując Paska miałby jechać bez klimatyzacji, otwierania szyb i nawigacji.

To takie przysłowiowe robienie z g..... guziki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.