Skocz do zawartości

Rabat dla diagnosty.


ijm

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spotkaliscie sie z propozycja rabatu specjalnego dla diagnostow? Np. w myjni, sklepie motoryzacyjnym. Salony samochodowe daja rabaty: lekarzom, rolnikom, duchownym, lesnikom. A nam bezposrednio zwiazanym z motoryzacja :( . Przeciez zakup przez diagnoste ( pomijam kwestie finansowania :cry:)danej marki samochodu to idealna reklama. Bo przeciez taki diagnosta sie zna i ma rozeznanie ktore sie najmniej Psuj-a :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymysli w nowym aucie

Brawo dla przedmówcy. To nowe auto ma minimum 3 lata i mam mu dać "błogosławieństwo" na 2 kolejne. No muszę je obejrzeć z bliska, a nie przez szybę na parkingu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zakup przez diagnoste ( pomijam kwestie finansowania :cry: )danej marki samochodu to idealna reklama.

 

Może jestem jakiś dziwny, ale mnie jako Diagnostę nie stać na nowy samochód. Więc o czy m ta dyskusja? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet NIE CHCĘ nowego samochodu. Jeżdżę i będę jeździł starymi, bo mi się podobają. W dobie internetu można kupić już części do każdego wynalazku jaki jeździ po drodze. Ostatnio moja Pani stwierdziła, że "Szpachelwagenem" czy Audi to ja jeździć nie będę chyba nigdy, bo muszę mieć auto INNE.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc o czy m ta dyskusja?
O d.... Maryni :) Musisz dawac mniej N to Cie bedzie stac :D to oczywiscie zart. Temat wprowadzilem z ciekawosci Waszych doswiadczen, a jacys sfrustrowani jestescie przeciez nie jestesmy tacy
diagnosta to ten ZŁY' date=' co się czepia[/quote']
czepialskiemu

Nie uwazam ze mamy az taka opinie (zeby nie bylo nie zakladam ciemnych okularow przed BTP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi ciemnych jestesmy i będziemy czepialskimi bo poco dbac o auto skoro jakoś tam jezdzi

Natomiast ludzie normalnie dbający o bezpieczeństwo swoje i innych postrzegają nas w kategoriach dokładny i oby wszyscy tak myśleli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem raz w życiu nowe auto i odradzam zakup owego,chyba że kogoś stać aby w ciągu roku stracić 10-15 tyś. :razz:

Tez mialem kiedys nowe auto i jezdzilem (bezproblemowo) nim przez 10 lat i dalej bym jezdzil, ale stal sie zbyt maly. Na taki czas zakup nowego samochodu moim zdaniem ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem raz w życiu nowe auto i odradzam zakup owego,chyba że kogoś stać aby w ciągu roku stracić 10-15 tyś. :razz:

Tez mialem kiedys nowe auto i jezdzilem (bezproblemowo) nim przez 10 lat i dalej bym jezdzil, ale stal sie zbyt maly. Na taki czas zakup nowego samochodu moim zdaniem ma sens.

 

Gdyby opieka serwisowa była lepsza to może i tak,a ja nie mam miłych wspomnień :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przeciez zakup przez diagnoste ( pomijam kwestie finansowania :cry: )danej marki samochodu to idealna reklama. Bo przeciez taki diagnosta sie zna i ma rozeznanie ktore sie najmniej Psuj-a :-D"

 

ijm to ile dostałeś rabatu na Peugota :-P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam dwa ( jednen mój drugi żony) , ale jakby obydwu dodać wiek to byłby już zabytek :D

 

I też nie kupię nowego jak się w robocie napatrzę. Mamy taki plus (jako diagności) że czasem podczas OBT jakiś klient mówi że chce sprzedać auto a stan auta jest b.dobry i wówczas można kupić używane. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jm to ile dostałeś rabatu na Peugota ?

Dowcipnis :-D

Mamy taki plus (jako diagności) że czasem podczas OBT jakiś klient mówi że chce sprzedać auto a stan auta jest b.dobry
tak kupilem swoj aktualny rydwan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.