Skocz do zawartości

Temperatura na stacji


Andrzej3

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, mike_van_mik napisał:

chyba prezes mnie nie pogoni... :)

Jakby cos to powiedz że koledzy  na innych stacjach  w sandałkach a nawet i laczkach(tez taki jest) całe lato paradują sobie:icon_wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rafi90 napisał:

w spodenkach chodzę zawsze

zdziwiłbym się i pewnie nie ja jeden jakbyś chodził bez, no może z wyjątkiem płci przeciwnej, choć w dzisiejszych czasach może być z tym różnie. :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczególności napoje należą się pracownikom zatrudnionym:

-(--)

• na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28o C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem nosić krótkie spodnie i sandały, nawet przy takich temperaturach. Sporo motocykli w sezonie przyjeżdża i nie uśmiecha mi się po raz kolejny leczyć oparzenie łydki. O wrzucaniu luzu nie wspomnę. W niektórych sztukach but sportowy jest za miękki, a co dopiero sandał/laczek/japonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ubiór wyraża stosunek do obowiązków, do drugiego człowieka, do otoczenia. Ubiór w robocie ma być schludny i kompletny. Szkoda, że grabarze w krótkich gaciach nie latają po cmentarzach.

Co, idę na rozmowę kwalifikacyjną, a tam szef przyjmuje mnie na tarasie wywalony na leżaku w slipkach, a zamiast pióra drinka trzyma. Pełen luz, bo to jego firma, tak?

I nie piszcie mi, że nie szata zdobi człowieka. Może i nie zdobi, ale też nie odkrywa. Mistrzostwo, to podkoszulek na ramiączkach i śmierdząca, zarośnięta, kudłata pacha.

Smacznego.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Paprock napisał:

podkoszulek na ramiączkach i śmierdząca, zarośnięta, kudłata pacha.

Smacznego.

aż miło zacząć pracę czytając koment naszego "profesora" :D hehe

Jak dla mnie na nogi laczki/japonki na nogach to lekkie przegięcie... Zawsze adidasy mam i jest git, nawet jak były upały ponad 30-stopniowe... nawet dostaliśmy od pracodawcy buty firmowe, ale ciężkie są jak cholera... :silent:

Edytowane przez mike_van_mik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Paprock napisał:

Myślę, że ubiór wyraża stosunek do obowiązków, do drugiego człowieka, do otoczenia.

Działa to również w drugą stronę bo również pracodawcy powinno zależeć na wyglądzie pracownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, od stewardessy w " dziurawych rajstopach, psujących się zębach i w fryzurze w nieładzie :nausea: " ( na trzeźwo ) z propozycji o " drineczku/wineczku " pewnie bym zrezygnował. A wracając do ubioru ( zależnego od temperatury oczywiście ) to nie mogę wyobrazić sobie " diagnostyka " w :silent::

4 godziny temu, Paprock napisał:

(...) podkoszulek na ramiączkach i śmierdząca, zarośnięta, kudłata pacha.

" co nie " :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Paprock napisał:

 Mistrzostwo, to podkoszulek na ramiączkach i śmierdząca, zarośnięta, kudłata pacha.

Smacznego.

 

Chyba ostatni raz , znalezioną chwilę czasu poświęcam na obiadową  kanapkę i przeglądanie forum.:P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smacznego..., smacznego..., nie zdążyłem wysączyć połowy kubka kawy a podjechał ciągnik z szambiarką :razz2:

Edytowane przez wadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
1 godzinę temu, Rafi90 napisał:

A jak u was w zimie?

U mnie to akurat drażliwy temat:icon_evil:piec dał d..y na wiosnę i jakoś nikt z naprawą się nie garnie:icon_cry:. Temperatura na hali dokładnie taka jak na zewnątrz, jedynie te moje 3m² co to niby biurem nazywam jest ogrzewaneB|. Jedyny plus to że od jutra urlop, może po powrocie coś się zmieni?

Edytowane przez yogi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział że wręcz przeciwnie. Jeszcze miesiąc temu było tyle co na zewnątrz, teraz jak piec wystartował to okolice 18 stopni ale zawsze są możliwości bo poza ogrzewaniem podłogi są grzejniki, a jak wiadomo grzejniki mają takie gałeczki 1-2-3-4-5  no i można je ustawiać na 5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.