Skocz do zawartości

STOWARZYSZENIE DIAGNOSTÓW - wysokość ew. składki ...


Norbert Jezierski

Jaką kwotę miesięcznie mogę przeznaczyć na składki będąc członkiem stowarzyszenia DIAGNOSTÓW ?  

148 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • DARIO64

    26

  • mmiodzio

    22

  • blakop

    19

  • darkdog

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

coś nie prawdopodobnego

zaloguj się Przyjacielu i będzie :ok

 

[ Dodano: 04-09-2011, 17:03 ]

Jesteś, jesteś...

Przeca mówiłem co CI powim to Ci powim tak Jak OLGA napisała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja to jestem ciekaw ilu z Was zostanie w SDS po pierwszym roku, jak będzie trzeba zapłacić składkę ;)

 

Tak sobie zajrzałem na stronę dziadka Piotra i tak to LOGO SDS dziwnie mi przypomina logo innego stowarzyszenia... W sumie nic takiego - nikt z tego wojny robić nie będzie, ale być może wypadałoby chociaż rozejrzeć się dookoła co już jest (bo nie zakładam celowego plagiatu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zbliża się termin pierwszego spotkania po szkoleniu w Bydgoszczy w 25.09 -na kogo możemy liczyć ,że się stawi -zapraszamy -frekwencja jest bardzo ważna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zajrzałem na stronę dziadka Piotra i tak to LOGO SDS dziwnie mi przypomina logo innego stowarzyszenia... W sumie nic takiego - nikt z tego wojny robić nie będzie, ale być może wypadałoby chociaż rozejrzeć się dookoła co już jest (bo nie zakładam celowego plagiatu)...

 

To logo wymyśliłem i zrobiłem osobiście z moim wnukiem. Stosowne obrazki (kółko i symbol) ściągnąłem z internetu i wpisaliśmy symbol paragrafu w to koło.

 

Bardzo proszę o informację na temat tego podobieństwa. Nie potrzebujemy - nawet nieumyślnego - "plagiatu ?".

 

dziadek Piotra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zbliża się termin pierwszego spotkania po szkoleniu w Bydgoszczy w 25.09 -na kogo możemy liczyć ,że się stawi -zapraszamy -frekwencja jest bardzo ważna .

Ja będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kołobrzeg Wita" - jadę nad morze.

Psujku a czemu taka mina :lol: Ja bardzo chętnie bym tam pojechał tylko że to kawał drogi ale i tak byłe tam 2 razy :D

 

[ Dodano: 22-09-2011, 18:23 ]

Ale że by to mi było ostatni raz.

Tak jest Panie Genrale ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.