Skocz do zawartości
Gee

Nakarm psa

Rekomendowane odpowiedzi

Gee

Proste i nic nie kosztuje... Wystarczy kliknąc każdego dnia ...odpowiednia ilośc kilknięć powoduje wysyłkę dużej paczki karmy...Z urodzenia jestem kociarą, psiarą trochę tez , bardzo mnie porusza temat wyrzuconych , nikomu niepotrzebnych stworzeń...Także proszę miejcie litośc dla zwierząt, bez nich Nasz Świat tez przestanie istniec. Miejcie milość dla staruszków i chorych.

http://szerlok.pl/nakarm_psa/

NASZ STOSUNEK DO ZWIERZĄT JEST MIARĄ NASZEGO CZŁOWIECZEŃSTWA...

s12767.gif.cb70b55b78f53decad160d85d5cb5352.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
llary

A ja jako stronę startową ustawiłem sobie http://www.pajacyk.pl/ i wolę kliknąć na tą stronkę niż na "pieskową" pomimo tego że wychowałem się i mieszkam na wsi gdzie zwierzęta pod różną postacią i małą i dużą, i dwunożną i czteronożną i beczącą i ryczącą i szczekającą i miauczącą itd itp rodziły się przy mnie i rosły wokół mnie to i tak kliknę na pajacyka

cytat Gee:"Proste i nic nie kosztuje... Wystarczy kliknąc każdego dnia ..."

i jakieś dziecko dostanie posiłek w szkole bo może jego rodzice są bezrobotni lub co gorsza nie ma któregoś z rodziców........

To jest temat do promowania bo w moim przekonaniu bezdyskusyjną wartością jest życie człowieka, a kotki i pieski oczywiście również należy im się odpowiednie traktowanie ale nie kosztem człowieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gee

Nie lubię tego słowa,,wolę,, zwłaszcza jesli zostało postawione w takim kontekście.

Zresztą , nie mnie osądzać.

Ilary a co Ci szkodzi poklikać tez i tu?

http://www.humanitarni.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Regan55
i wolę kliknąć na tą stronkę
:ok
pomimo tego że wychowałem się
na wsi
:ok
Nie lubię tego słowa

Gee,przykro mi ale jednak mimo wszystko... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gee

Nie macie powodu, aby Wam musialo byc przykro...Nie mam nic przeciw innym akcjom humanitarnym. Jest mi przykro tylko z powodu Waszego podejscia do sprawy. Rozumiem gdyby rzecz stała tylko i wylącznie w pomocy materialnej - Wasz wybór...Natomiast tu klkniecie nie kosztuje.Mozna klikac tu- http://pajacyk.pl/ co nie przeszkadza w kliknięciu tez tu- http://szerlok.pl/nakarm_psa/

Anthony Burgess — Nakręcana pomarańcza

Czego chce Bóg? Czy Bóg woli dobro? Czy wybór dobroci? A może człowiek wybierający zło jest w jakiś sposób lepszy od takiego, któremu narzuca się dobro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60

Wszyscy, którzy wierzą w skuteczność takiego klikania powinni obejrzeć dziś w telewizji magazyn " Prosto z Polski",,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gee

Nie wiem jaki to temat na nadać TV... Dobrze by bylo abyś oświecił Januszku. Bardziej wierze w skutecznosc bezpośrednią. Kilkanie jednak trochę bardziej jest dla ideii.A właściwie przyznam sie , nie bardzo rozumiem ..Wydaje mi sie byc absurdem nakarmienie kogos kilknieciem. Już niewiem czy to akcja promujaca produkt, czy to w czystym wydaniu marketing.

http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/283-z-milosci-do-swiata-pomagam-klikajac

Wydaje się być to nienaganne moralnie.

http://ceo.cxo.pl/artykuly/26307/Pajacyk.glodny.odslon.html

:?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60
Kilkanie jednak trochę bardziej jest dla ideii

To ewidentne łowienie adresów internetowych od naiwnych,

Wydaje mi sie byc absurdem

, bo jest niestety ,,,

w TVN 24 właśnie teraz leci ,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gee

Kurna , nie mam tego programu... :shock:

Już zaczynam nakręcać sie , moja wyobrażnia podpowiada , że to może być akcja na skalę co najmniej-

http://www.uop12lat.republika.pl/aktualnosci/media_o_sluzbach/media/maj/0518_wprost.htm

albo http://fdb.pl/film/3845-fundacja/recenzjealbo-

Fundacja czyli przekręt w majestacie prawa(recenzja filmu)

2008-10-18, autor: BartRzez

„Fundacja” jest filmem o oszustwie i jak to w każdym oszustwie bywa ktoś świadomie wykorzystuje czyjś błąd dla własnej korzyści. Historia opisana w filmie rzeczywiście miała miejsce. Ten kant był naprawdę genialny w swojej prostocie. W 2000 roku Sejm uchwalił nowelizację kodeksu karnego. Karą za jazdę po pijanemu miało być dwa lata więzienia plus nawiązka, którą skazany ma wpłacić na konto organizacji zajmującej się pomocą ofiarom wypadków drogowych.

W tychże realiach osadzona jest fabuła „Fundacji”. Dwaj drobni oszuści, którzy przez pewien czas siedzieli w areszcie śledczym i zostają zwolnieni z braku dowodów postanawiają zrobić przekręt życia. Starszy jest mózgiem całego przedsięwzięcia, a młodszy biernym wykonawcą. Starszy Mieczysław zakłada fundację i spokojnie czeka jak z mocy prawomocnych wyroków zasądzana nawiązka popłynie z wszystkich sądów w Polsce na jego konto bankowe. Całą rodzinę zatrudnia w fundacji jako prezesów i członków zarządu. Wszystko idzie jak po maśle, pieniądze spływają na konto fundacji do momentu kiedy... No właśnie, w świecie gdzie każdy chce przekręcić każdego, gdzie wszyscy kradną, Mieczysław dostrzega, że sam jest okradany przez najbliższego wspólnika, młodego Darka i swoją własną córkę. W dodatku Darek donosi na niego do prokuratury itd.itd. W każdym razie sytuacja zaczyna się komplikować na dobre…

Film według zamysłu reżysera jest kryminalną komedią i jako taka łotrzykowska historia z przymrużeniem oka prezentuje się całkiem okazale. Przede wszystkim za sprawą aktorów, zwłaszcza pomysłodawcy intrygi - Mieczysława, granego przez Jana Nowickiego (po rolach w „Wielkim Szu" czy "Sztosie" Nowicki wyrasta na fachowca od tego typu kreacji). W swojej roli nie zawodzi również Maciej Stuhr, grany przez niego drugi oszust Darek – młody alterglobalista, potrafi swobodnie żonglować cytatami – żartami przez co film zyskuje łagodny, komediowy klimat. Komediowo świetnie wypada także Elżbieta Jarosik (żona Mieczysława), która w sposób daleki od subtelności przechodzi przeobrażenie ze sprzątaczki w wielką damę. Warto podkreślić, iż dobór obsady (obok w/w zagrali również m.in. Agata Kulesza i Jerzy Trela) pozwolił utrzymać poziom wysokiego realizmu, który metaforyzuje ludzkie zachowania.

Niewątpliwie aktorsko film Bajona wypada bardzo przyzwoicie, by nie powiedzieć, że to właśnie aktorzy są najjaśniejszym punktem filmu. Niestety za ich poziomem nie nadąża fabuła. W obrazie po prostu nie porywa intryga – finansowe malwersacje (mimo swojej prostoty) w filmie zostają tak skomplikowane i zagmatwane, że aż nie da się ich dokładnie zrozumieć co po pewnym czasie staje się dla widza irytujące, a przez to nużące.

Zdjęcia powstały we Wrocławiu i Szklarskiej Porębie. Warto zwrócić uwagę na piękny plener zabytkowego Wrocławia oraz malownicze tereny Karkonoszy wraz z przepiękną XIX wieczną willą, która w filmie posłużyła jako sanatorium dla podopiecznych fundacji…;) Mimo wspomnianego scenariuszowego mankamentu obraz jest zrealizowany całkiem zgrabnie. Filmowy warsztat reżysera wystarczył by zrobić przyzwoite kino (jak na polskie warunki nawet dość dobre) i to z pewnością zasługuje na pochwałę. Szczerze powiedziawszy po wyjściu z kina trudno nie czuć sympatii do ostatniej odsłony Filipa Bajona. Bardzo profesjonalna realizacja niesie za sobą po prostu radość oglądania. Przestrzec można jedynie przed wzięciem filmu zbyt poważnie bo jeśli faktycznie założyć, że „wszyscy kradną to i ja kradnę, a jeśli ja kradnę, to znaczy że mnie też okradają” to... wtedy to błędne koło myślenia może być rzeczywiście źródłem paranoi…

PS. Ponieważ inspiracją dla filmu był autentyczne wydarzenia z początku XXI wieku warto nadmienić, iż prawdziwi założyciele organizacji "Help" dalej są na wolności. Wciąż trwa ich proces. Wciąż istnieje też ich fundacja - tyle że teraz kieruje nią wyznaczony przez sąd komisarz.

[ Dodano: 14-12-2010, 17:40 ]

Czyli tak kilkam , surfuję obok czyjejś reklamy, być moze nawet wdepnę w nia... moje zainteresowanie zostanie opłacone ? kumam?

Janusz, streszczaj o co chodzi?

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60
Kurna , nie mam tego programu...

Krótko, chodzi o to, iż nie istnieje możliwość pomocy komukolwiek klikając, czy wysyłając maile. Jest to typowe zdobywanie adresów oraz wielu innych danych od naiwnych, biednych, nieświadomych NAS ,,, Jest to SPAM , za jakich rozsyłanie grozi autorowi kara do 100 tys. zł , ale biedna policja nie ma narzędzi by takiego autora ustalić ,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gee

Okej.. Mówisz spam,ale w slusznej sprawie-prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60
ale w slusznej sprawie-prawda?

Słusznej ???Nawet, jeśli zainteresowany nie dostanie ani grosza ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gee

Czyli co -paradoks? Dla hecy, dla naiwnych w celu wyłudzenia ...

Kurna , a ja znów ufam.. Tylko mi nie mów, że wszystkie akcje stircto humanitarne sa tym porażone.. :shock:

Aha ze dwa dni wstecz zawirusowalismy Operę.. czyżby mialo to powiązanie z moim klikaniem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60
Tylko mi nie mów, że wszystkie akcje stircto humanitarne sa tym porażone..

Klikające w całości a pozostałe przynajmniej w połowie są rozkradane ,,,

Chcesz komuś pomóc to przelej na jego konto, bez pośredników ,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi