Skocz do zawartości

Jakie uprawnienia na okręgówce


AdiS

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi kolego WAL-DI właśnie przeczytałem twoje posty i muszę ci powiedzieć że nie sądzę aby którykolwiek z diagnostów z tej stacji obawiał się o swój ,,stołek". Co więcej znam tych ludzi bardzo dobrze i jeżeli jesteś z tej małej stacji pod Łomżą o której myśle a o której mi oni mówili to daleko ci do nich w kwestji doświadczenia. Sam kiedyś dużo się od nich dowiedziałem w kwestji BT ponieważ siedzą w tym temacie po kilkanaście a może i kilkadziesiąt lat i zawsze pracowali na OSKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • AdiS

    9

  • JANUSZ60

    8

  • kowal

    7

  • JACEK GUZ

    6

Kolego Adis, czytając twoje posty, nie wiem o co ci naprawdę chodzi.Najgorszy świnia ten co w swoje gniazdo robi.Jak coś masz to mów bezpośrednio co cię boli, a nie krążysz i krążysz i chowasz głowę w piasek.Czytając to, wnioskuje się że to ty tam pracujesz i nie świecisz dobrą opinią w tej stacji ani w poprzednich stacjach i uważaj że cierpliwość pracodawcy może się szybko skończyć.Nie oceniaj innych ludzi,pilnuj siebie i nie wtrącaj się w sprawy , które ciebie nie dotyczą.Takie twoje zachowanie może ci bardzo dużo zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Frank twoje słowa podsumowują ten temat i sądzę , że należy go zakończyć jak to napisał kolega Psuj - prawo w naszym kraju jest chore i to była następna prezentacja kto jak sobie je interpretuje :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę wysyp dotkniętych diagnostów z podlaskiego. Chcę powiedzieć wszystkim mnie krytykującym, że sprawa ta nie dotyczy mojej osoby, a usłyszałem o niej od znajomego. Nie obchodzi mnie czy ten gość będzie tam pracował czy nie. Sprawa jego i jego szefa. Rzuciłem temat który mnie zaintrygował i oczekiwałem konstruktywnych opini w tym temacie. Na szczęście znależli się ludzie, którzy potrafili się rzeczowo wypowiedzieć bez snucia teorii spiskowych co do mojej osoby i tym bardzo dziękuję. A co do zakończenia wątku to chyba jednak czas na to, bo niezbyt miło czyta się opinie na swój temat pisane przez ludzi którzy nic o tobie nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.