Skocz do zawartości

Nasz prezydent Komorowski


Jackow

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Jednoczymy się w imieniu całej Polski z narodem Japonii w bulu i w nadzieji na pokonanie skutków katastrofy"

 

- tak wpisał się p.rezydent do japońskiej księgi kondolencyjnej. Pod wpisem widnieje też podpis filologa klasycznego, Anny Dziadzi-Dembowskiej-Komorowskiej.

 

wbuluinadzieji.jpg

wbulu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że profesor matematyki może zapomnieć ile jest dwa razy dwa ,,,

Może i masz racje... Po poprzednich wyczynach, taki drobiazg, można powiedzieć,

dodaje mu nawet swoistego uroku.

A może to wina Nałęcza, który wybrał sie akurat do TVN24 by polemizować z Kurskim i zapomniał zostawić karteczki z właściwie brzmiącym wpisem? :-D

Bronislaw_Komorowski_fot_4959231.preview.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poprzednich wyczynach, taki drobiazg,

Albo uważasz, że Tobie się to nigdy nie przydarzy, albo Ty również jesteś fanatykiem partii opozycyjnej ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Ty również jesteś fanatykiem partii opozycyjnej ,,,

 

Jak to również?? To są tu już tacy??

 

Aaaaaaa - no tak, zapomniałem... Tomek D :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gee...

Są ludzie którzy są niezbyt lotni umysłowo, ale maja za to inne zalety. Pan Komorowski doskonale sprawdzał sie w np. w strzelectwie. Ale od czego jest Kancelaria którą rozbudował i posiada jeszcze większe środki, niż za czasów poprzedniego Prezydenta?

Ci ludzie powinni go przygotować. Wystarczającym byłoby kilkakrotnie przepisanie tego "skomplikowanego" tekstu przed opuszczeniem Pałacu Namiestnikowskiego.

Wtedy w ambasadzie poszłoby jak "z płatka". :)

Mistrzem "ciętej riposty" to też on nie jest...

Tak jak kiedyś swoją wiedze opierał na Wikipedii, tak teraz zszedł do poziomu "Super Expressu"

To właśnie ten bulwarowo-sensacyjny dziennik przed kilku laty podał tę sensacyjną wiadomość. Za "Super Expressem powtarza ją głowa państwa.

Ręce opadają...

Jaka jest waga tej wiadomości przeczytaj na portalu "Gazety", którą cięzko posądzic o sprzyjanie Kaczyńskiemu :-D

Wpadki Komorowskiego: "Kaczyński pisze obiad przez t". To nieprawda! Oto dowód [FOTO]

Postów kolegów którzy zaszeregowali mnie do radykałów, fanatyków itp. nie będę komentował. Nie warto...

Zapomieliście jeszcze, że jak fanatyk to napewno też faszysta i antysemita.

Chociaż... Z dwojga złego wolałbym chodzic w moherowym berecie niż pod czerwonym sztandarem z podobizną Che na piersiach. Ale może niektórzy z nich wynieśli to z tradycji domu rodzinnego, tak zostali wychowani...

Blakop, nie tylko tu na forum, ale również w Poznaniu jest cała masa ludzi którzy potrafią myśleć samodzielnie. Znam ich osobiście i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Może mam dosyć kontrowersyjne zdanie, ale.......

Prezydenta wybranego - szanuję, bo Jest PREZYDENTEM!!!

Jeśli chcemy , żeby szanowano Go w świecie, to dajmy

przykład ( niezależnie , czy byliśmy za/przeciw).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydenta wybranego - szanuję, bo Jest PREZYDENTEM!!!

 

Tak właśnie mam takie samo zdanie.

Nie ważne czy jest z "mojej bajki" czy z innej skoro został wybrany to trzeba go szanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydenta wybranego - szanuję, bo Jest PREZYDENTEM!!!

No proszę a na poprzedniego non stop była nagonka i nikomu nie przeszkadzało.

Ten może nawet kłamać i jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.