Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Nowicjusz

Badania dodatkowe + GAZ

Polecane posty

Nowicjusz

Witam, miał bym takie zapytanie czy przy badaniach dodatkowych - KRD i starosta oraz Właściciel (wszystkich) była by możliwość zapalania się ikonki GAZ (i wypełnienia dokumentu) bo trzeba było by wpisać UDT a niemożna jest (chociaż go nie badamy w niektórych przypadkach - ale powinien być wpisany) tak mi się w każdym bądź razie wydaje. Chyba że nie umiem tego jakoś włączyć :-)

W razie czego proszę o opinie kolegów.

Jackow

Przy KRD gaz chcesz wpisywać? No chyba, że za brak okresowego ale wtedy nie ma problemu.

Nowicjusz
Przy KRD gaz chcesz wpisywać? No chyba, że za brak okresowego ale wtedy nie ma problemu.

Ale jak masz GAZ to powinno spisać się z poświadczenia i ze zbiornika dane :-)

Według mnie tak nawet jeśli gazu nie sprawdzasz :-)

JANUSZ60
tak mi się w każdym bądź razie wydaje

a mnie się wydaje, że szukasz sobie roboty ,,,

gaz sprawdzasz jeśli skierowany z gazem na "brak okresowego" oraz gdy wymienione w skierowaniu usterki dotyczą instalacji gazowej,,,

mmiodzio
[quote name="JANUSZ60"

a mnie się wydaje' date=' że szukasz sobie roboty ,,,[/quote]

tak tak szuka sobie .

Regan55
Według mnie tak nawet jeśli gazu nie sprawdzasz

A mozesz powiedziec po co...????

Ja owszem wpisuje w zaświadczeniu w uwagach ze pojazd posiada instalacje gazowa i nic więcej...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.