Skocz do zawartości

Audi A4 - składak, problem z silnikiem


Hekke21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mój pierwszy post na tymże forum.

 

Mam taki problem. Znalazłem Audi A4, które chciałbym kupić. Niestety samochód jest z 1995 roku i nie ma wydanej karty pojazdu. Dodatkowo w dowodzie nie ma podanej mocy silnika (miejsce gdzie powinna znajdować się wartość podana w kW jest wykreskowane), pomijam fakt, że jest to składak... ale w świetnej formie.

 

Z dowodu mam tylko nr vin - WAUZZZ8DZTA026395

 

Czy po tym numerze da się dojść do tego, jaką moc ma silnik w tym samochodzie?

 

Pytam ponieważ zupełnie się na tym nie znam i nie chciałbym strzelić sobie w stopę kupując to auto.

 

Z góry dziękuję za jakiekolwiek pomysły

 

Pozdrawiam

Bartłomiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po tym numerze da się dojść do tego, jaką moc ma silnik w tym samochodzie?

Niestety ale nie.Jezeli OBT jest wazne to podjedz na SKP na badanie dod./ustalenie danych/ za 60.- Moc silnika odczyta Ci diagnosta z nr.silnika na bloku lub na nalepce przyklejonej na osłonie plastykowej paska rozrządu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi - jestem już trochę mądrzejszy niż byłem :)

 

Pojawiło się pytanie po co mi te dane - no cóż, nie chcę kupować kota w worku - choćby dlatego, że kiedyś mogę odsprzedawać samochód komuś innemu, wtedy warto wiedzieć...

 

@blakop - strzał w stopę polegałby w moim przypadku na niewiedzy, dla mnie wszystko co nie jest napisane czarno na białym traktuję z dozą niepewności i podejrzliwości.

 

Generalnie wizytę u diagnosty i tak miałem zaplanowaną, chciałbym, żeby specjalista obczaił swoim okiem co się tam dzieje pod maską.

 

Tak czy inaczej, dziękuję uprzejmie wszystkim pomagającym!

 

Pozdr. all

Bartłomiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech od razu Ci ustali wszystkie dane na tej SKP - cena i tak ta sama. masy przyczep z hamulcem i bez, masę własną (w starych DR nie ma), masę zespołu itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No generalnie taki mam zamiar - dostać wszystkie informację za jednym zamachem.

 

 

Tak czy inaczej wydaje mi się, że mój temat można zamknąć - główny wątek jest rozwiązany (po nr vin nie da się odczytać niektórych informacji).

 

Pozdrawiam serdecznie

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nr vin nie da się odczytać niektórych informacji).

z VIN-u można odczytać to co zakodował producent

i w jakiej opcji pojazd opóścił fabrykę

 

a co potem to :?::?::?:

jest to składak

 

rozkodowanie poszło na pw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.