Skocz do zawartości

Handel na SKP


luket

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    11

  • JANUSZ60

    8

  • IVVO

    7

  • Psuj

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dużo zależy od tego co przedsiębiorca ma w regonie.

Oczywiście na stanowisku przeglądowym jako takich regałuw z towarem być nie może, ale w biurze czy w innym pomieszczeniu to juz można mieć taka ekspozycję i prowadzić sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (na SKP) nie ma nic do kupienia, natomiast jak klient potrzebuje żarówkę na zapas czy na wymianę to jest sklep z częściami przy ASO i tam może sobie kupić to co potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był u nas TDT na odbiorze stacji, wszystko OK ale jak będą na kontroli to szafka przeszklona z żarówkami, gaśnicami, itp może stać ale sprzedaż wychodzi z serwisu a nie od nas. Czyli pierdółki jakie mamy Facio bierze od nas ale płaci w innej kasie. Zero wymian żarówek, itp drobiazgi. IDIOTYZM.

Masowo są źle wkładane żarówki od świateł mijania i dwuwłókowe stop pozycja K...A na to wyganiać do serwisu, Ja mam spoko trzecia brama i dzięki ale jak konkurencja ma tylko SKP, toż to idiotyzm.

Panowie z nas się robi celników ja za czasów Tyberiusza, no nie wiem czy mechanik urzędnik spapra się i nie jest godzien poprawienia żarówki .

Czysty socjalizm gdy na jednego kontrolującego jest dwóch sprawdzających.

CUDZYSŁÓW diagnosta bierze trza mu dać policjanta do pilnowania ale łon bierze więcej czyli CBS , a te to co łobce no to super Tomek , a Łon co z pensji to go na emeryturę bo władza się zmieniła

 

[ Dodano: 30-12-2010, 01:23 ]

Panowie diagności jesteśmy my mechanikami nie dajmy się podporządkować urzędnikom. My jako mechanicy wyższego szczebla powinniśmy dbać o kulturę w mechanice. Nie dajmy się zakwalifikować jak urzędnicy jesteśmy mechanikami a TDT interpretuje prawo tylko na swoją korzyść. jak masz możliwość popraw i pomóż od tego jest diagnosta prokuratorów sowieckich niech sobie szukają w swoich szeregach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie diagności jesteśmy my mechanikami nie dajmy się podporządkować urzędnikom

Dopóki jest chore zakwalifikowanie naszego zawodu, dopóki takie rozważania będą i nic się na to nie poradzi, ponieważ nikomu nie zależy na tym aby pozbyć się chłopca do bicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafka przeszklona z żarówkami, gaśnicami, itp może stać ale sprzedaż wychodzi z serwisu a nie od nas. Czyli pierdółki jakie mamy Facio bierze od nas ale płaci w innej kasie

 

a co TDT do mojej kasy fiskalnej? ja bynajmniej nie widziałem przepisu, że na kasie obsługującej skp nie może być fiskalizowana inna sprzedaż usług lub towarów

 

Myślę, że na skp nie, ale w pomieszczeniu obok już tak.

 

a co to jest skp? czy biuro obok kanału to jest skp czy nie? czy wspólne biuro obsługujące skp i aso może działać wspólnie czy nie?

Panie i Panowie nie dajmy się zwariować.

Ps.

Odbiór TDT ograniczał się jedynie do pomiarów powierzchni "roboczej" nawet stolik rozłożyli sobie na hali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiór TDT ograniczał się jedynie do pomiarów powierzchni "roboczej" nawet stolik rozłożyli sobie na hali

 

myślę, że sam sobie odpowiedziałeś, odbioru biura chyba TDT Ci nie robił :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbioru biura chyba TDT Ci nie robił

Już nie pamiętam czy podczas odbioru czy kontroli sprawdzali sposób zabezpieczenia pieczątek czyli "sprawdzali' biuro. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

witam kolegów.

spieram sie z szefem czy mozna na stacji diagnstycznej wystawiać kosmetyki,płyny samochodowe ,żarówki ?

czy jest na to jakis dziennik ustaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest na to jakis dziennik ustaw ?

Po co Ci dziennik ustaw na temat kosmetyków, nie wystarczą Ci przepisy dotyczące SKP ???Pracodawca wie chyba na co otrzymał zezwolenie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest na to jakis dziennik ustaw ?

Na kosmetyki na stanowisku kontrolno-pomiarowym dziennika nie ma.

Mi nie przeszkadza ani regał z czymś takim, czy tam półeczka.

Podobnie jak kącik czystości (mop w wiadrze), czy tam krzesełko dla klienta oraz stolik z wodą sodową. :roll:

Nie mówię, że tak mam... no oprócz mopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza ani regał z czymś takim, czy tam półeczka.

Dla mnie to na skp może nawet hipermarket powstać, byleby samoobsługowy był a kasę prowadził szef osobiście ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to na skp może nawet hipermarket powstać
kto wie Janusz może podsunąłeś komuś extra pomysł - klient załatwi dwa w jednym, a może nawet i więcej:

- zakupy;

- badanie pojazdu;

- mycie pojazdu;

- sprzątanie etc.

:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klient załatwi dwa w jednym, a może nawet i więcej:

- zakupy;

- badanie pojazdu;

- mycie pojazdu;

- sprzątanie etc.

Plus tankowanie,,,

najlepiej wszystko gratis ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus tankowanie,,,
co się rozdrabniać tylko w tankowanie:

- uzupełnienie płynów eksploatacyjnych

i tak jak napisałeś

najlepiej wszystko gratis ,,,[/quote :cool: ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to na skp może nawet hipermarket powstać, byleby samoobsługowy był a kasę prowadził szef osobiście ,,,

No może wnoszącemu chodzi o ekspozycję jak i zakupy. Chociaż obstawiam wystawkę czegoś co potencjalnemu klientowi w oczy się rzuci i za ścianą SKP w sklepie serwisowym/motoryzacyjnym kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów.

spieram sie z szefem czy mozna na stacji diagnstycznej wystawiać kosmetyki,płyny samochodowe ,żarówki ?

czy jest na to jakis dziennik ustaw ?

 

Opcja SZUKAJ nie gryzie - scalam tematy. Na drugi raz najpierw szukaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to na skp może nawet hipermarket powstać, byleby samoobsługowy był a kasę prowadził szef osobiście ,,,

No może wnoszącemu chodzi o ekspozycję jak i zakupy. Chociaż obstawiam wystawkę czegoś co potencjalnemu klientowi w oczy się rzuci i za ścianą SKP w sklepie serwisowym/motoryzacyjnym kupi.

Po tytule wnoszę, że wystawa jednak w celu sprzedaży :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w ramach PKD - jeśli sprzedajesz towar właściciela to nie ma problemu. Ze swoim towarem może być różnie - zgoda właściciela, prowadzenie ewidencji itd.. U mnie kupisz akumulator :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.