Skocz do zawartości

STACJA 2000 v. 9.2.0. [29-12-2010]


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

-------------------------------------------------------------

9.2.0. [29-12-2010]

-------------------------------------------------------------

- przystosowanie programu do ustawy z dnia 26.11.2010 r. o zmianie niektórych ustaw związanych z realizacją ustawy budżetowej [Dz.U.2010.238.1578]

- modyfikacja [bTP Edycja, zaświadczenie; zaświadczenie DIP] - modyfikacja wyglądu (punkt nr 10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w razie W można u was zamówić przeprogramowanie drukarki fiskalnej? Czy można to zrobić przez zdalny serwis?

 

Proszę przygotować listę stawek VAT i odpowiadających im liter alfabetu, jakie będą po 1 stycznia obowiązywać w Waszych urządzeniach. Np. A - 23, B - 8 itp.

 

O co kaman? To jest to co sobie druknąłem przy aktualizacji? mam to dać serwisantowi od drukarki fiskalnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co kaman? To jest to co sobie druknąłem przy aktualizacji? mam to dać serwisantowi od drukarki fiskalnej?

Dokładnie tak. Jeśli przyklepałeś to bez zastanawiania się, to w 99% zrobiłeś dobrze.

Najważniejsze, żeby sprawdzić, jakie efekty da wydruk pierwszego paragonu w nowym roku - o ile drukarka wypuści ten paragon oczywiście. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyklepałeś to bez zastanawiania się, to w 99% zrobiłeś dobrze.

 

Przyklepałem to po zastanowieniu i sprawdzeniu na raporcie fiskalnym jak mamy oznaczoną stawkę. Trochę się różniły symbole zwolnione, ale A i B miałem tak samo. A u nas to tylko sprzedaż A jest zresztą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.