Skocz do zawartości

CEPIK ŻADNEGO ODEZWU


kuba197877

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie wniosek do cepiku złożyłem w terminie lipiec a do tej pory żadnego odezwu żadnych kluczy ani programu od nich czy to możliwe a jak jest u was proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają tyle problemów z tymi co dostali, że więcej wydawać niechcą bo im się system całkowicie powiesi

 

Ja nie płaczę z tego powodu że nie mam, a nawet się cieszę :D pożytku tyle z tego że musisz wysyłać :( a korzystać nie możesz jak chcesz cos sprawdzić trochę to niesprawiedliwe chcą pozyskiwać informacje a dzielić się nie chcą :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś wyszło że nasz wniosek się gdzieś zgubił po drodze :evil::evil::evil::evil::evil: a był wysłany na pewno bo mamy wszystkie potwierdzenia :D Jest zaznaczone u nich, że wniosek dotarł ale wniosku nie ma :shock::shock::shock: a jak było dzwonione to mówili że wszystko jest ok. i trzeba czekać aż do dzisiaj. Zobaczymy co bedzie dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam i wcale nie tęsknię , czytając jaki to problem

 

I bardzo dobrze my mamy od dwóch miesiecy ,ale zawsze od czasu do czasu jest jakiś problem . Jak nie to ,że nie można przesłać bo >>Strona nie Certyfikowana < < to znowu że>> nie ma takiej strony < <, albo że nie można się połaczyć gdyż ....... i tak w kółko. Śmiechu warte .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam i wcale nie tęsknię ,
:ok:D
A dziś wyszło że nasz wniosek się gdzieś zgubił po drodze

Wypisz-wymaluj ta sama sytuacja co u nas.Poszedł drugi... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogę od środy. Rozmawiałem z helpdeskiem - aplikacja padła - czekać. Klient zapisał mój nr stacji. Że dzwoniłem i chcę przesłać -a nie mogę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też czekamy od maja i nic . Choć już wykonaliśmy z milion telefonów i od miesięcy twierdzą że wysłali. Wszystkiemu winna pewnie ta poczta :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też często brak serwera i w dodatku zablokowała się karta mimo wpisywania poprawnego pinu

Nowy pin za 3-4 tygodnie

U mnie to samo,czekam na nowy pin już miesiąc i tak za przeproszeniem wcale się nie martwię :-D

A ten cały CEP to jedna wielka pomyłka :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.