Skocz do zawartości

Zakup samochodu terenowego. Suzuki Vitara?


Jackow

Rekomendowane odpowiedzi

A może lepiej osobówka z napedem?? Subaru albo Audi Quattro (były wersje z blokadą tylnego dyfra) Kangoo 4X4 Żeby kilka razy w zimie przebić sie przez snieg a przez reszte roku latac po czarnym to forester jest super(tylko te części) Audi Quattro z blokadą na sniegu i lodzie objeżdża wszystkie terenówki jedyny problem to prześwit :( Za 10 kupisz kangoo 4x4 z 2002-2003 Części do napędu są droższe od osobówki ale tańsze od terenówki do tego spalanie nieporównywalne z terenówką Do wyboru są jeszcze Syncro, 4Matic itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek a nie lepszy taki:napęd 4x4,owsem napędzany,biegi batem przerzucane,pójdzie po każdym terenie i w mieście furorę zrobi,drzewa z lasu przywiezie nawet pływać umie,cztery osoby na pewno da radę przewieźć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi Quattro z blokadą na sniegu i lodzie objeżdża wszystkie terenówki jedyny problem to prześwit :(

Właśnie o ten nieszczęsny prześwit się rozchodzi inaczej już dawno jeździłbym jakimś quattro.

A ma ktoś opinię na temat Isuzu Trooper?

 

[ Dodano: 13-02-2011, 19:00 ]

No i stało się. Kupiłem Ładę Nivę z 2004 roku. Dzięki za wszystkie sugestie i informacje.

:piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
chcesz jazdę w terenie i nie tylko mam mitsubisi daje rade no i blokady ma suzuki odradzam słabe w terenie

 

A wiesz po co stosujemy znaki interpunkcyjne w zdaniu? Twoja wypowiedź ma co najmniej kilka znaczeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackow.. czy kupiłes cos takiego-

http://otomoto.pl/lada-niva-1-7-godny-polecenia-C17185533.html

Pisnij troszkę o sprzęcie..a moze kiedys przewieziesz mnie? :x:lol:

Gee kupiłem właśnie tą :D

Spaprane malowanie, które zresztą widać na zdjęciach. Blacha w bardzo dobrym stanie i co najważniejsze silnik i podzespoły napędowe w pełni sprawne. Jak wracałem z Rzeszowa to na wzniesienia Łada bez problemu stówą wjeżdżała. Ciekawe ile będzie pić? :) Silnik 1.7 na wielopunktowym wtrysku całkiem żwawo sobie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakiś czas mnie tu nie było i ciekawa dyskusja mnie ominęła. Mam dwie terenówki. Moja OPEL Frontera A 2.8 TD. Mojej Pani JEEP Grand Cherokee 4.0 B+G.

Opel ma skrzynię manualną, skrzynię rozdzielczą 4L. 4H i 2H i piasty automatyczne. Jest trochę z tym zabawy, bo piasty są dość delikatne i napęd na 4 tylko w terenie.

JEEP ma skrzynię rozdzielczą 4AllTime i 4FullTime. Można jeździć po suchym na 4.

Opony na zimę kupiłem do opla regenerowane

http://www.sklep.globgum.com.pl/index.php?pokaz=opona&oid=165 i jestem zadowolony. Mieszanka gumy jest dość miękka i dobrze zachowują się na śniegu. JEEP "biega" na zimówkach i subiektywne odczucie mam takie, że mocniej ślizga się niż "nalewane" AT-ki.

Noszę się z zamianą jednej "stodoły" na coś mniejszego. Niwa jest jedną z opcji.

Prośba do kolegi Jsckow: Uwagi i wrażenia z jazdy mile widziane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi i wrażenia z jazdy mile widziane.

Jak skończę przegląd i drobne naprawy to przetestuję możliwości samochodu. Oczywiście podzielę się wrażeniami. Wrc69 jeśli nie mieszkasz zbyt daleko zapraszam na jazdę testową. Ewentualnie daj znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.