Skocz do zawartości

Wniosek do Cepik


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy muszę do wniosku dołączyć kartę której jeszcze nie mam??

cytat z www.cepik.gov.pl

Do wniosku należy załączyć kartę kryptograficzną (lub żądanie certyfikacyjne) zakupioną przez SKP wraz z PINem transportowym (użytkownika), pozostawiając w stacji tzw. PIN Administratora

 

Bo wynika z tego że sam muszę zakupić te urządzenia.

Jak ta operacja wyglądała u Was.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wynika z tego że sam muszę zakupić te urządzenia.

 

Na darmochę był czas do końca listopada zeszłego roku (jak się nie mylę. Teraz musisz zakupić sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej firmy zestawy "rozdawało" ministerstwo??

np: taki znalazłem zestaw

 

Czyli muszę najpierw kupić zestaw a następnie wysłać wniosek z kartą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba zadzwonić do MSWiA i zapytać u źródła co i jak. To pierwszy krok, decydujący o wszystkim późniejszym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zakupiłem urządzenie, wygenerowałem żądanie certyfikacyjne na podstawie zakupionej karty nagrałem na CD i wysłałem wraz z wnioskiem do MSWiA. Po około miesiącu dostałem zwrotną dyskietkę z certyfikatami, nagrałem tylko jeden plik na kartę.

 

Jakim oprogramowanie wysłać pliki (paczki rejestru)do MSWiA?

Czy muszę uzyskać login i hasło do strony cepiku?

 

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim oprogramowanie wysłać pliki

 

eksport odbywa się przez przeglądarkę internetową Mozilla Firefox

 

Czy muszę uzyskać login i hasło do strony cepiku?

 

Tak, prawdopodobnie przyjdzie osobną przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przez JAWĘ

 

A co nawalczysz javą bez przyglądarki?

 

Co to jest oprogramowanie Java?

 

Oprogramowanie Java umożliwia korzystanie z gier internetowych, rozmowy z ludźmi z całego świata, obliczanie oprocentowania kredytu, oglądanie obrazów trójwymiarowych i wiele innych rzeczy. Jest ono także częścią składową aplikacji intranetowych i innych rozwiązań dla handlu elektronicznego, które stanowią podstawę wykorzystania komputerów w firmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login i hasło dostałem właśnie na adres email.

Ściągam aplikacje portalową. Zobaczę czy się uda.

A tak jestem ciekaw ile stacji jeszcze nie wysyła i czy będą z tego jakieś konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

He He w sobote zmienialismy komputery na nowe i myslalem,że cos robie nie tak a tu dzisiaj nawet nie moge wejsc na strone cepiku czy z mozilli czy IE wywala blad dns

 

[ Dodano: 11-04-2011, 07:59 ]

wina operatora i DNS serwera ,,,
czyli TP nawalila cos tu nie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Zakupiłem urządzenie, wygenerowałem żądanie certyfikacyjne na podstawie zakupionej karty nagrałem na CD i wysłałem wraz z wnioskiem do MSWiA. Po około miesiącu dostałem zwrotną dyskietkę z certyfikatami

Co mam począć z NOWĄ stacją (jeszcze nie mam wyróżnika) i wnioskiem do CEPiK, który wyślę dopiero po otrzymaniu wyróżnika? Przez ten miesiąc badania będę wykonywać NIEPRAWNIE (przekroczę trzydniowy termin na wysłanie danych do CEPiK)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten miesiąc badania będę wykonywać NIEPRAWNIE (przekroczę trzydniowy termin na wysłanie danych do CEPiK)???

 

Zostaną wysłane w pierwszej paszce. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działaj śmiało a tak jak napisal Psuj system sam uzupełni wykonane badania przed pełnym zalegalizowaniem stacji w CepiK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.