Skocz do zawartości

Wniosek do Cepik


Rekomendowane odpowiedzi

Też pracuję na nowej stacji, wniosek d MSWiA złożony, stacja pracuje normalnie, jak napisał Psuj, wszystko pójdzie w pierwszej paczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy system dalej nie przyjmuje paczek większych jak 512 kB? Ktoś wie?

 

Raport możesz przesłać w kilku paczkach, powiedzmy generuj sobie pliki do CEP-a co 3 dni a jak dostaniesz czytnik z kartą wtedy powysyłasz wszystko i nie będziesz miał problemu z przekroczeniem limitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy system dalej nie przyjmuje paczek większych jak 512 kB? Ktoś wie?

 

tez o to pytalem i na infolinii powiedzieli,ze system przyjmuj paczki do ok 1000 badan,a wiec troche czasu potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej zeszłorocznej praktyki wynika, że jednak nie, dlatego konkretnie pytam o wagę pliku, który przechodzi. 512kB to z całą pewnością duuużo mniej niż 1000 badań, a takie paczki mi nie przechodziły (w zeszłym roku, jak pracowałem w PSKP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy system dalej nie przyjmuje paczek większych jak 512 kB? Ktoś wie?

Tak to prawda, jeszcze tydzień temu tak było,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie paczki mi nie przechodziły (w zeszłym roku, jak pracowałem w PSKP).

 

Nie wiem, jak inne programy, ale Stacja jeśli plik przekracza wielkość to dysponuje opcją dzielenia na mniejsze paczki i robi to praktycznie automatycznie.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patronat nie dziali paczek,więc trzeba wysyłać na bieżąco ,bo inaczej nie chce przyjąć takiego dużego pliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak inne programy, ale Stacja jeśli plik przekracza wielkość to dysponuje opcją dzielenia na mniejsze paczki i robi to praktycznie automatycznie.,

Znam jeden taki program, gdzie trzeba kompa na noc zostawić aby zdążył do rana podzielić paczkę,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Panowie, urodziło się następne pytanie: wniosek wysłany, czekam na certyfikat, a co z kasą? Oczywiście zgodnie z ustawą wysłam, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z kasą? Oczywiście zgodnie z ustawą wysłam, tak?

Do 10-tego następnego miesiąca i nie ma to nic wspólnego z wysyłką badań do Cep-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.