Skocz do zawartości

Głupie sobotnie zabawy ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej jak zamiast drewnianych dadzą mi ołowiane

Tego nie wziąłem pod uwagę,wszytko zależy od tego z kim się będziesz "kąpał" . :D

 

[ Dodano: 26-02-2011, 13:50 ]

Myslisz ze którys z klientow moze Ci przysłać taki prezent...

Dziwisz się przy takiej stopce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    15

  • Psuj

    10

  • Regan55

    10

  • JANUSZ60

    7

Ojjjjj, wszystkie problemy są do przezwyciężenia. Tylko trzeba chcieć. :D

 

Prywatnie powiem Wam, ze jestem strasznym zmarzluchem. :P:cry:

 

Osobiście podziwiam,a ponieważ sam o takiej kąpieli w przerębli rozmyślam to zdjęcie mnie tylko jeszcze bardziej zmotywowało do takiego desperackiego kroku....

pomimo tego że pewne doświadczenie z czasów dzieciństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się skusił
Są tylko dwa problemy. Do Norberta mam troszku daleko,

 

A może tak zimowy zlot diagnosty morsa :D

 

Chłopaki wybierają głębokość przerębla do swojego wzrostu i po prostu mogę się przy nich utopić...

jak coś to bedziemy trzymać pod pachami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam wasze "orzeszki" :D

Dwójkę dzieci już mam - po co mi więcej. :P

 

Dziś po raz pierwszy w moim wykonaniu - skok z lodu do wody, na klasyczną "bombkę". Pozostałe osoby znane Wam ze zdjęć czynnie uczestniczyły. :) Kiekrz, -4, woda pewnie ok. 0, ok. 17.30.

Ogień - tyle powiem. :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbert a Ty przypadkiem nie przygotowujesz się do oszczędzania na centralnym. :D

Motywacja wynika z czegoś innego. I jest oki. :)

 

Osobiście podziwiam,a ponieważ sam o takiej kąpieli w przerębli rozmyślam to zdjęcie mnie tylko jeszcze bardziej zmotywowało do takiego desperackiego kroku....

pomimo tego że pewne doświadczenie z czasów dzieciństwa

Powiem Ci, że satysfakcja jest przeogromna. Warto dla tych kilku chwil. Zdecydowanie. :D

I nie myśl za dużo. Jutro ? A może jutra nie będzie ? :x

 

Dla zainteresowanych - ŻADNEGO przygotowania kondycyjnego do tego nie potrzeba. Przed - wystarczy się rozgrzać - biegiem, pajacykami, pompkami - czym kto woli. A potem wejście do wody na dowolnie długi czas - 1/2/5/10 minut itp.. Każdy wg własnego uznania. Przeciwwskazania - ewidentne choroby krążenia (ale nie nadciśnienie) + choroby nie lubiące zimna (np. borelioza). Po tym nie ląduje się z zapalaniem płuc w domku - nie, nie. :)

 

Warto - raz jeszcze to powtórzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po raz pierwszy w moim wykonaniu - skok z lodu do wody, na klasyczną "bombkę". Pozostałe osoby znane Wam ze zdjęć czynnie uczestniczyły. :) Kiekrz, -4, woda pewnie ok. 0, ok. 17.30.

To było spotkanie w większym gronie :-D Najpierw kąpiel a potem ognisko i grochówka. Zabawa przednia. Dla zainteresowanych:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to alternatywa dla kriokomory(tem.w niej -120 do -160 stopni C.)w której się przebywa od 1,5 min do 3min.Wrażenia też bezcenne :D ,ale może popróbuje "przerembla" :)

"Zimno"pomaga na wiele "rzeczy" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kąpiących znacznie więcej niż wycinających przerębel.

SZACUN!

 

To kiedy jedziemy w odwiedziny do Poznania? Zabierzemy skrzynkę Noteckiego i w drogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie raczej nie pooglądam :( Chyba, że ktoś wypuści gołębie ;)

 

A tak nawiasem mówiąc to ciekawe czy właśnie takie zbliżenie się Księżyca do Ziemi nie spowodowało tak potężnego trzęsienia ziemi w Japonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy właśnie takie zbliżenie się Księżyca do Ziemi nie spowodowało tak potężnego trzęsienia ziemi w Japonii.

Jest tak blisko po 18- tu latach, a wiesz ile było trzęsień w tym czasie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy właśnie takie zbliżenie się Księżyca do Ziemi nie spowodowało tak potężnego trzęsienia ziemi w Japonii.

Jest tak blisko po 18- tu latach, a wiesz ile było trzęsień w tym czasie ???

O to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Miło jest mi poinformować Szacowne Grono, że z dniem 2 X rozpoczął się kolejny sezon ...

Woda zbliża się swoją temperaturą do 10C (23 X miała 11,4C) - a więc jest jeszcze relatywnie ciepła.

 

f3ea4a64001b6d334e91d1e2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.