Skocz do zawartości

Teleexpress 28.01.2011 Diagnosta a Anglik


Arizona

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło o polecenie wydane na piśmie diagnostom przez Wydział komunikacji ,że mają wykonywać badania techniczne z wpisem kierownica po prawej stronie .Teraz zmieniła się władza i wrócili do tego że nie wolno -to co usłyszałem tak w przelocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu afera u mnie od 17 godz. dwóch gości było już się pytać bo chcą anglika zarejestrować, bo słyszeli w Teleexpressie że angliki można rejestrować. A taki miałem spokój :razz: I znów tłumaczyć że nie można :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zalegalizują faktycznie to ja się wypisuję bo nie chcę mieć nikogo na sumieniu

 

Podejrzewam że niestety jest to tylko kwestia czasu, ubezpieczyciele się ucieszą bo na OC sobie zarobią (podejrzewam, że będzie wiele droższe od normalnego) i wzrośnie pewnie liczba zderzeń czołowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to drastycznie wzrośnie i dopiero wtedy ktoś z góry przekona się jaki błąd zrobiono legalizując takie pojazdy,niestety po niewczasie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że niestety jest to tylko kwestia czasu, ubezpieczyciele się ucieszą bo na OC sobie zarobią (podejrzewam, że będzie wiele droższe od normalnego) i wzrośnie pewnie liczba zderzeń czołowych.

 

Według mnie tak powinno być, auto z kierownicą po prawej stronie ubezpieczenie wyższe o co najmniej ileś np; 100%

Bo jak już pisałem wolał bym zrobić auto z kierownicą po prawej stronie ale oczywiście ma spełniać przepisy niż po jakiś przeróbkach kierownicy i innych elementów co nie wiadomo kto i jak to zrobił bo nie za bardzo widać jak to jest zrobione.

Nie robię anglików jak również po przeróbce nie zrobiłem ani jednego. I idę spać spokojnie po obejrzeniu Teleexpressu :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię anglików jak również po przeróbce nie zrobiłem ani jednego. I idę spać spokojnie po obejrzeniu Teleexpressu

 

Ja też, aczkolwiek paru ludzi chciało już u mnie "przekładańca" rejestrować i po zażyczeniu sobie przeze mnie kilku dokumentów skutecznie zostali odwiedzeni od przeglądu u mnie ale pewnie gdzieś to zarejestrowali :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil::evil::evil::evil:

Cytat z materiału - wypowiedź pracownika z WK:

Jeżeli była jakaś sugestia, że należy tak robić to nie znaczy, że diagnosta ma tak robić. On po prostu ma stosować prawo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że te wszystkie pisma, które przysyłają są po to aby ich użyć gdyby skończył się papier toaletowy

 

To wiadomo nie od dziś, piszą pisma bo coś muszą robić a te pisma nie mają żadnej mocy prawnej i zawsze beknie tylko diagnosta nie urzędnik w razie co :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak już pisałem wolał bym zrobić auto z kierownicą po prawej stronie ale oczywiście ma spełniać przepisy niż po jakiś przeróbkach kierownicy i innych elementów

Tak, tylko po co, czy brakuje na rynku aut z kierownicą po lewej stronie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko po co, czy brakuje na rynku aut z kierownicą po lewej stronie ???

takich nie brakuje ...

 

ale na wyspach jest "do bólu" używanych i to za śmieszne pieniądze (bo nie mają gdzie tego opchnąć), dlatego nasi tak się pchają z tymi gratami

 

We Francji czy Niemczech nikt normalnie myślący nie kombinuje z przekładaniem kierownicy lub jeżdżeniu po angielsku :!::!:

 

U nas gdy OC za takie pojazdy będzie x5 (lub nawet powinno być x10) to zaraz skończą się chętni

 

i sprawa "anglików" zniknie jak "mrówki" na granicy z Czechami , gdy nasza gorzałka staniała ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czegoś nie rozumiem wykonujemy badania na podstawie ustaw i rozporządzeń , czy jakoś tam pism ze starostwa tzn. WK . Moim zdaniem to Ci diagności trochę naiwni . Nigdy bym nie wykonał badania na podstawie jakiegoś pisma z WK bo oni sobie tak wymyślili.

To jest moje zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie wykonał badania na podstawie jakiegoś pisma z WK bo oni sobie tak wymyślili.

A przy najbliższej kontroli by Cię udupili ,jakby nie patrzył to Starostwo jest jednostką nadzorującą pracę SKP a na tym przykładzie diagności to chłopcy do bicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.