Skocz do zawartości

Teleexpress 28.01.2011 Diagnosta a Anglik


Arizona

Rekomendowane odpowiedzi

Czegoś tu nie rozumiem, i może dlatego jeszcze nie jestem diagnostom.

 

Diagnosta robi badanie anglika w celu rejestracji po raz pierwszy w Polsce i badanie jest pozytywne , choć nie powinno być z godnie z ustawą. -no ale jakimś cudem pomylił się.

To WK jako organ nadzorujący na pewno wychwycił by taką pomyłkę.

 

To jeśli w cytowanym w TV przypadku przyklepał "pomyłkę" diagnosty nie jest współwinny.

 

Czy Wam diagnostom , WK nie dają zaleceń, czy nie pomagają interpretować przepisów?

 

Znowu się przekonałem ,że praca diagnosty to nie bułka z masłem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę to poprzedni "rządzący" w WK jako organ nadzorujący diagnostów również powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Albo diagności będą dochodzić od niego odszkodowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To WK jako organ nadzorujący na pewno wychwycił by taką pomyłkę.

A czy w zaświadczeniu z OBT ktos pisze z ktorej str.jest kierownica.WK interesuje tylko i wyłacznie dokument pod którym Ty składasz swoj autograf.W przypadku jezeli jest cos nie tak to mamy "chlopca"do bicia...

czy nie pomagają interpretować przepisów?
:shock::shock:
Znowu się przekonałem ' date='że praca diagnosty to nie bułka z masłem,[/quote']

Ty na razie to oglądasz z boku mozna powiedziec jako"kibic".Jeszcze ciekawiej wygląda to jak bierzesz w tym udział... :D

 

[ Dodano: 30-01-2011, 17:42 ]

Owi diagności ponoć pisali jeszcze w uwagach, że pojazd posiada kierownicę pop prawej stronie

I to faktycznie byli diagności... :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy najbliższej kontroli by Cię udupili ,jakby nie patrzył to Starostwo jest jednostką nadzorującą pracę SKP a na tym przykładzie diagności to chłopcy do bicia.

 

żaden starosta czy naczelnik WK nie zmusił by mnie do klepnięcia anglika . Oni nie są wyrocznią. a tym bardziej nie tworzą prawa w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

żaden starosta czy naczelnik WK nie zmusił by mnie do klepnięcia anglika . Oni nie są wyrocznią. a tym bardziej nie tworzą prawa w tym kraju.

 

Tak, tak- bądź twardy, nie miękki :D Jak ci WK każe napisać w zaświadczeniu że ma być tak a nie inaczej to się będziemy wszyscy z naczelnikiem kłucić. Koledzy tu ewidentnie doszło do nieznajomości prawa przez obie strony (w co osobiście wątpię) lub był w tym grubszy interes!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Tak, tak- bądź twardy, nie miękki :D Jak ci WK każe napisać w zaświadczeniu że ma być tak a nie inaczej to się będziemy wszyscy z naczelnikiem kłucić. Koledzy tu ewidentnie doszło do nieznajomości prawa przez obie strony (w co osobiście wątpię) lub był w tym grubszy interes!

 

Wczoraj rozmawialismy o tym z kolegami po fachu o ile w duzym miescie gdzie jest kilka WK tego typu "zarzadzenie" starosty nie mialoby szans, to w powiatach gdzie strosta jest niemalze "bogiem" i bez klopotu moze sparalizowac prace SKP, w polaczeniu z lokalnymi ukladami biznesowo-towarzyskimi nieszczegolnie dziwi. Przeciez jak to byl uprzejmy wyrazic swoja opinie jeden z urzednikow pisujacy na tym forum diagnosci to "kanalarze" co maja "wiecej oliwy na kombinezonie niz w glowie". Wiec bez mrugniecia powinni spelniac polecenia starostwa.

Oczywiscie w tym przypadku chlopaki nie blysneli przedkladajac pisemko jakiegos urzednika nad ustawe ale jak to jest w lokalnych spolecznosciach kazdy wie. A i przeciez i tu na forum diagnostow wyrazona prze kolege urzednika opinia o diagnostach nie wzbudzila stanowczego sprzeciwu. Co doskonale pokazuje rzeczywistosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tu ewidentnie doszło do nieznajomości prawa przez obie strony (w co osobiście wątpię) lub był w tym grubszy interes!

Powinni sprawdzić ilu znajomych i kolegów starosty i/lub naczelnika WK jeździ zarejestrowanymi tam anglikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni sprawdzić ilu znajomych i kolegów starosty i/lub naczelnika WK jeździ zarejestrowanymi tam anglikami.

i to najlepszy pomysł sprawdzić kumpli starosty i posadzić starostę i jego podwładnych odpowiedzialnych za tę decyzję. Ciekawy jestem ile taka podkładka kosztowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.