Skocz do zawartości

Czas wykonywanego badania technicznego.


Diagnose

Rekomendowane odpowiedzi

Na jednej ze stacji zobaczyłem wywieszoną informację o treści " W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM CEPIK BADANIE PRZEPROWADZAMY PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU GODZINY, O KTÓREJ MA ZOSTAĆ WYKONANE"

 

:viva::viva::viva::viva::viva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • DARIO64

    13

  • adam1501

    9

  • danielg539

    9

  • Regan55

    8

Tego niewiem czyżby w twojm rejonie był podobny temat

Niestety nie, a przydałoby się, ale nikomu taki stan rzeczy nie przeszkadza... nie jestem tu strażnikiem czasu a przez to czyiś dochodów ale tylko i wyłącznie fachowości przy wykonywaniu badań i edukacji klienta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam1501- tylko i wyłącznie fachowości przy wykonywaniu badań i edukacji klienta....Dokładnie i też to popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecność samochodu ciężarowego na BT można sprawdzić poprzez odczyt parametrów z tachografu pojazdu.

a jest jeszcze taki wynalazek jak lokalizator GPS-u , a z niego można ustalić czas i miejsce pobytu

 

;D

 

[ Dodano: 17-02-2011, 12:14 ]

Dokładność pozycji: 10 metrów, 2D RMS

Dokładność prędkości: 0.1 m / s

Dokładność czasu: 1 minuta synchronizacji do czasu GPS

Datowanie: WGS -84

Czas reakcji: 0.1 sekundy, średnia

Ciepły start: 1sec, średnia

Gorący start: 38sec, średnia

Zimny start : 42sec, średnia

Limit wysokości: 18,000 metrów (60,000 stóp)

Limit prędkości: 515 metrów/s (1,000 węzłów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......................................

 

Ostatnio ktoś z jednostki kontrolującej SKP wpadł na pomysł, że obecność samochodu ciężarowego na BT można sprawdzić poprzez odczyt parametrów z tachografu pojazdu.

........................................................

 

Pozostaje jeszcze problem przyjazdu na SKP na magnesie - i wytłumacz się :razz: że był.

Ponawiam więc temat kamerek na SKP - wtedy wszystko widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszej stacji wprowadzono nowy program ktory rzeczywiście

wydłużył obsługęklienta.dłużej trwa wypisywanie kwitów niż samo badanie. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszej stacji wprowadzono nowy program ktory rzeczywiście

wydłużył obsługęklienta.dłużej trwa wypisywanie kwitów niż samo badanie. ::hey

 

 

smieszne !! nieprawdaż !!!

 

[ Dodano: 17-02-2011, 15:52 ]

Czyżby ktoś się zainteresował tematem na Twoim terenie? Chwalebne i oby było zaraźliwe... Wówczas może z nadmiaru czasu co niektórzy diagności zaczną sprawdzać pojazdy a nie stemplować DR...

 

 

a moze zaczna rzetelnie pracować a nie cigle siedzieć na FORUM ??[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze zaczna rzetelnie pracować a nie cigle siedzieć na FORUM ??

Właśnie dlatego że rzetelnie pracują mają coraz mniej klientów a coraz więcej czasu na siedzenie na forum.

To do czego posuwają się klepacze a o czym się dzisiaj dowiedziałem to się w pale nie mieści i za świeża sprawa żeby opisać na forum chyba że na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zainteresowanych poszło na PW,"lepsze" to niż badania "wyjazdowe" :D .

Uczciwy diagnosta nigdy się z nimi nie zrówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co wam napisałem dochodzą takie kwiatki że właściciel bierze stówę taniej na "zestawie" i tutaj to uczciwa firma nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zainteresowanych poszło na PW,"lepsze" to niż badania "wyjazdowe"

 

To i ja mogę grzecznie poprosić, ciekaw jestem jak nie należy robić a cóż wracając do tematu : Mój czas badania pojazdu jest zbyt długi w stosunku do oczekiwań wiadomo kogo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój czas badania pojazdu jest zbyt długi w stosunku do oczekiwań wiadomo kogo :D

 

Nie jesteś jedyny, ale musimy być twardzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba nie chcę wiedzieć, co mam się denerwować.

Zresztą, słyszałem o takich sztukmistrzach, że nic mnie już nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi odstępami czasu wpisów dokonywanych w rejestrze do nie do końca prawda,podam na swoim przykładzie:raz na jakiś czas z pewnej firmy podstawiają na badanie VAT kilka samochodów ,po sprawdzeniu wszystkich siadam dopiero do wypełniania dokumentów ,odstęp między jednym a drugim badaniem 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na Ciebie też się haka znajdzie ,,,

:D

jakby mieli DR zamiast PC to odstępy były by jeszcze krótsze :D ,najważniejsze jest to

nie jestem tu strażnikiem czasu a przez to czyiś dochodów ale tylko i wyłącznie fachowości przy wykonywaniu badań i edukacji klienta..
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie, czy podczas kontroli inspektor sprawdzał wam czas pomiędzy badaniami, bo mnie nigdy - tym bardziej, że nie jest to określone w żadnym z Dz.U. :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy podczas kontroli inspektor sprawdzał wam czas pomiędzy badaniami,

U mnie jak do tej pory nie było żadnych zastrzeżeń,a na pytanie gdzie jeszcze jadą odpowiedział :Mamy jeszcze paru "artystów" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie, czy podczas kontroli inspektor sprawdzał wam czas pomiędzy badaniami, bo mnie nigdy

Spróbuj wykonać dwadzieścia parę badań (okresowych, "pierwszych", z gazem, autobusu, zestawu ADR) w przeciągu 8h i niech się ktoś dopatrzy albo nie daj Boże coś się stanie to wówczas zobaczysz co potrafi prokurator i jak będzie Cię traktował... Stad moja sugestia, że diagnosta, który wykonuje swoje obowiązki sumiennie nie musi się bać bo w żaden sposób mu się taka sztuka nie uda, żeby nie wiem jak się starał. Jak pamiętasz sprawę Mirka to zwróć uwagę co świadczyło przeciw niemu, to że znał właściciela pojazdu. Przecież to absurd dla normalnie myślącego człowieka a jednak miało znaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.