Skocz do zawartości

Bezterminowe - motorower


Stoned44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie wczoraj miałem dziwny przypadek. Przyjechał klient któremu policja zabrała dowód rejestracyjny, za nieważne badanie techniczne, pojazdem tym był motorower. Dostał skierowanie i przyjechał na badanie. Pojazd sprawny dostał P na kolejne dwa lata. Moje pytanie jest takie czy policjant słusznie zabrał mu dowód. Dodam, że klient był w WK i tam mu powiedzieli, że policjant miał rację. Według mnie dowody w których widnieje wpis bezterminowo nie straciły swojej ważności. Jeżeli macie jakieś doświadczenia w podobnym tonie proszę o pomoc. Mile widziane były by również paragrafy którymi mógłbym się posłużyć w przyszłości.

 

Z góry WIELKIE dzięlki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde Panowie dzięki. Proszę powiedzcie mi jak wy to robicie Wy znacie te ustawy i numery na pamięć czy jak. Ja wiedziałem, że to gdzieś jest ale nie wiedziałem gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wy to robicie Wy znacie te ustawy i numery na pamięć czy jak

Siedzimy i czytamy w kółko i na okrągło i nie koniecznie na wyrywki znamy paragrafy ale wiemy gdzie dane zagadnienie się znajduje i wówczas szybko leci. Wprawisz się i zobaczysz, że nie taki diabeł straszny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc prosto motorower w którym po 22.09.2010 minęło 3 lata od pierwszej rejestracji powinien stawić się na badanie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie przyznawaj że nie wiesz...

 

Sądzę, że nieznajomość dokładnego paragrafu jest jakimś wielkim wykroczeniem. Zadałem pytanie bo stworzyło mi trudność odnalezienie go, chociaż wiedziałem, że gdzieś istnieje. Teraz na pewno się utrwalił i już będę wiedział.

 

Do powyższego - przepis jest dla mnie bardziej niż czytelny.

 

Ja dopiero przygotowuję się do egzaminu, więc musicie mi wybaczy brak wieloletniej praktyki :V . Będę podrożał waszymi ścieżkami i starał się czerpać jak najwięcej przydatnych wiadomości. Obiecuje :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 latach jeśli w DR - "bezterminowo" to myślę, że tak:

1. Badanie na SKP + zaświadczenie z OBT z wynikiem "P"

2. Wizyta w WK celem wykreślenia wpisu "bezterminowo"

3. Powrót na SKP i bumażka do DR

POZDRAWIAM ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj miałem dziwny przypadek.

 

Pojazd sprawny dostał P na kolejne dwa lata.

 

Ja dopiero przygotowuję się do egzaminu,

coś - delikatnie mówiąc - ściemniasz

:x

 

[ Dodano: 04-02-2011, 13:59 ]

2. Wizyta w WK celem wykreślenia wpisu "bezterminowo"

jeżeli w DR jest miejsce na wpis to data NTB, pieczątka, podpis

i OE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś - delikatnie mówiąc - ściemniasz

Jesteś brutal, też to zauważyłem ale nie chciałem,,,

Założę się, że "Stoned44" jest pomocnikiem diagnosty, bo nie zdał jeszcze 2/5 tych egzaminu ,,,

 

[ Dodano: 05-02-2011, 18:46 ]

jeżeli w DR jest miejsce na wpis to data NTB, pieczątka, podpis

to jedna szkoła,,,

znam jeszcze dwie ,,, przekreślenie wpisu "bezterminowo" oraz zaświadczenie i wymiana DR,,, czyli trzy szkoły ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.