Skocz do zawartości

Ciągnik rolniczy


pentagram

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na jakiej podstawie numer ma zostać nadany , patrz PoRD art. 66a - podaj właściwe uzasadnienie

 

Nie nadany, ale powtórnie nabity, podstawą może śmiało być korozja ze względu na wiek pojazdu. Na mój nos pojazd jest legany i trzeba jakość w miarę senoswnie sprawe załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadany, ale powtórnie nabity, podstawą może śmiało być korozja ze względu na wiek pojazdu. Na mój nos pojazd jest legany i trzeba jakość w miarę senoswnie sprawe załatwić.

 

chyba wyślę właściciela do Ciebie to mu "nabijesz" to "0" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"0" - ciekawy sposób rozumowania

Pamiętam jak zaczynałem jako diagnosta były WK które w przypadku skorodowania ostatniej lub pierwszej cyfry wpisywały numer krótszy o jedną cyferkę,i tak cyferka po cyferce zostało tylko "0". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak zaczynałem jako diagnosta były WK które w przypadku skorodowania ostatniej lub pierwszej cyfry wpisywały numer krótszy o jedną cyferkę,i tak cyferka po cyferce zostało tylko "0".

 

Albo pani WK skończył się tusz i " przyjdz Pan kiedy indziej, dopiszemy".

Ja widze dwa wyjścia: nabijamy 0 i po sprawie, albo opinia rzeczoznawcy uznająca jako pojazd zabytkowy, opinia o braku numeru nadwozia ( 0 w dowodzie jest tego potwierdzeniem) i zgodnie z art.66a nadanie nowego numeru.

Ma ktoś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinia o braku numeru nadwozia ( 0 w dowodzie jest tego potwierdzeniem)

 

Czy aby na pewno? "0" to jakieś konkretne określenie, gdyby w DR było "x" lub "---", to wówczas można by załozyć, że pojazd nie ma numeru nadwozia (podwozia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 w dowodzie jest tego potwierdzeniem

Może być to wynik pomyłki przy wymianie dowodu +wymiana obudowy + "przeglądy" i teraz:

właściciel wychodzi już ze skóry

bo się trafił upierdliwy diagnosta :D

jak pani naczelnik WK rozgryzie ten orzeszek

Jak właściciel dostanie decyzję na nabicie to powinien na mszę dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnik bez numerów do złomowania oddać (papierowego) :x a potem trzeba samemu poskładać "nowy ciągnik rolniczy " zrobić opinię rzeczoznawcy i nazwać go pod marką SAM :x:x:x:x:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt w WK nie jest w stanie wytłumaczyć tego faktu.

ZULU-GULA mówiąc "POLSKA TO BARDZO DZIWNA KRAJ" trafił w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WK odmówił skierowania na nadanie numeru

 

W takim przypadku trzeba by wziąć rzeczoznawce który określił by czy ciągnik posiadał kiedykolwiek nabity nr nadwozia. Jeżeli rzeczoznawca go nie odnajdzie, niech uzna ciągnik za pojazd zabytkowy i dodatkowo wystawi zaświadczenie że nr pojazd nie posiada nr nadwozia. Na podstawie tych dokumentów rejestrujesz jako zabytek i WK nie może wtedy odmówić nadania nowych numerów.

 

Śmiesznie by było jakby rzeczoznawca odkrył nabite "0" :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.