Skocz do zawartości

wysyłanie badań do CEPIK


wiesław

Rekomendowane odpowiedzi

przed wysłaniem eksportu badań należy wybrać za jaki okres chcemy wysłać ,ustawiam badania z podanego okresu na tabeli z 18.lipca 2010 na okres obecny np.21.luty 2011 po uruchomieniu szukania i szukania badan data powraca do daty początkowej ,czyli do 18.lipca.2010 ,nie można zatrzymać szukania ,ani anulowania tych błędnych wyszukań ,żeby zacząć od nowa ,jest informacja ,że za wybrany okres brak badań, co dalej z tym zrobić ,wysłać np 650 badań ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] co dalej z tym zrobić ,wysłać np 650 badań ?

Tak, aplikacja po stronie CEP'a sama sobie podzieli paczkę na mniejsze części.

Kolejne paczki będą już mniejsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesław z tego co piszesz wnioskuję, że masz wykonać pierwszy raport do CEPa, jeśli tak wygeneruj plik np. od 21.02-23.02 i wyślij paczkę - pójdzie na pewno ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, aplikacja po stronie CEP'a sama sobie podzieli paczkę na mniejsze części.

 

A u mnie przez godzinę dzieliło i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesław z tego co piszesz wnioskuję, że masz wykonać pierwszy raport do CEPa, jeśli tak wygeneruj plik np. od 21.02-23.02 i wyślij paczkę - pójdzie na pewno ::hey
wysyłam od pierwszego dnia jaki obowiązywał ,teraz zaczeło sie coś dziać nie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz mieć coś skopane w programie do BT, powinieneś skontaktować się z producentem oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]teraz zaczeło sie coś dziać nie tak

Co to znaczy - coś ?

Data zawsze wraca na 18/07/2010 - i to jest normalny objaw. Prozaicznie - od tego dnia wszystkie korekty badań wysłanych do CEP'a muszę również być przekazane do MSWiA.

 

Proponuję, żebyś jutro zadzwonił - zdiagnozujemy i mam nadzieję, że pomożemy. :D

 

A u mnie przez godzinę dzieliło i nic.

A u innych dzieliło kilka sekund - i poszło bez problemów. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwileczką rozmawiałem z pomocą CEPIK-u, twierdzą że wysyłać trzeba od daty otrzymania pakietu instalacyjnego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozporządzenie mówi w miarę jednoznacznie, że od momentu wejścia rozporządzenia w życie.

 

Tak naprawdę - jakie to ma znaczenie ? :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u innych dzieliło kilka sekund - i poszło bez problemów. :D :D :D

I to jest wiążąca odpowiedź :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest wiążąca odpowiedź :?

To zdecydowanie wygląda na błąd po stronie portalu. Albo przeoczyłeś jakiś komunikat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

U mnie czasami zawiesza się czytnik, komputer widzi urządzenie ale program obsługujący już nie, no i ZONK. :razz: Czasem pomaga przepięcie kabelka do innego gniazda USB i ponowna próba wykrycia ENCART - po prostu, chińska padaka :nook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasami zawiesza się czytnik, komputer widzi urządzenie ale program obsługujący już nie, no i ZONK. :razz: Czasem pomaga przepięcie kabelka do innego gniazda USB i ponowna próba wykrycia ENCART - po prostu, chińska padaka :nook

 

A może komputer, albo obsługa do du.........szy :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może komputer, albo obsługa do du.........szy :x

 

Obsługa jak najbardziej OK, komputer również a ty grzegorz70 przekonasz się kiedyś, że mam rację to wówczas podyskutujemy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja już od kilku dni nie mogę się połączyć z tym Cepikiem. Co kurde się dzieje. Szlag mnie trafi .

 

Dzisiaj nie można było nawiązać połączenia z serwerem cepik.gov.pl, być może podczas nocnej burzy w niego d...ęło :D ale wcześniej było OK. W poniedziałek podam Ci instrukcję jak sprawdzić czy czytnik ENCARD działa prawidłowo, tak na marginesie czy po wpięciu czytnika kontrolka mruga, świeci czy w ogóle nie reaguje - powinna świecić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po wpięciu czytnika kontrolka mruga, świeci czy w ogóle nie reaguje - powinna świecić :]

 

Powinna świecić po włożeniu karty, po uruchomieniu niektórych aplikacji (np oprogramowanie do KTS-a boscha) mruga jakby czytnik oczekiwał na kartę. A jak nic nie robisz to kontrolka nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie od wczoraj niemogę się połączyć z cepik-em

A ja mam już tydzień niewysłane, bo jak się okazało nie Cep się pieprzy lecz DNS neta u mojego operatora,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.