Skocz do zawartości

Kiedy diagnosta nie przystępuje (odstępuje) do badania -


ketiw38

Rekomendowane odpowiedzi

Na zlocie nie wyglądał

 

Noooooo nie wiem...siedziałem na przeciw... i wszystko było OK ! :D

 

Pozdrowienia dla "ketiwa" :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze coś widziałeś czy tez słyszałes

 

Po północy zaczęło się "ściemniać" za sprawą kol.Ketiwa :P:D .....i cisza taka nastała ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie możemy odstąpić czy odmówić wykonania badania technicznego.

Wykonujemy je zawsze tylko wynik badana może być różny.

Ja tylko w jednym przypadku to znaczy dla VAT jeśli pojazd nie sopełnia warunków

a klient nie chce zaświadczenia wynikem negatywnym to nie wystawiam innymi

słowy odstępuję od wykonania badania. Bo badanie dla VAT z wynikem negatywnym

nikomu do niczego jest niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zawsze się znajdzie wymówka aby nie wykonać niewygodnemu klientowi badania

Jak widze ze pojazd zmeczony i wykukam cos z zewnątrz to mowię krótko:odmówic wykonania OBT nie mam prawa ale za to masz pan"N".To wystarcza na dobry początek... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę na forum nie zaglądałem i już po mnie pojechali:

A może KETIW jest z kontroli :x

Ale temat tak po prowdzie był prowokacją i czekałem na wypowiedzi typu:

dokładnie robię tak samo jak klient usłyszy N to już nie chce ze mną rozmawiać i odjeżdza w siną dal :x

 

Ale czy mamy prawo nie zbadać samochodu - nie dopuścić do badaniia insynuacjami :?:

A jak za rogiem stoi kontrola Co ja gadam, zaraz podchwycą temat i będę się tłumaczył, że klient o drogę pytał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odeślij kilku do mnie ,,,

Bardzo chętnie tylko kto zatankuje kolesiom do zbiorników żeby podjechali 250km w jedną stronę.

W końcu udało się - ogarnąłem temat a SZEF aż tryska szczęściem, szkoda że nie przekłada się to na dodatkową premię. :razz:

Widzieć zadowolonego szefa - BEZCENNE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na stacji okręgowej u znajomego i o 10 rano 1 diagnosta miał 20 samochodów zrobionych,nie mogłem z nim spokojnie porozmawiać bo cały czas miał kolejkę a auta robił średnio co 10 minut. Pomocnik sprawdzał nr Vin i ewentualnie nr zbiornika gazu oraz wpisywał badania do komputera a diagnosta sprawdzał hamulce,zawieszenie i światła i dalej w drogę!!! :shock::shock::shock:

Premi od obrotu ma więcej niz podstawy ale ja bym chyba już nigdy nie zasnął .........

Dodam tylko że pomocnik był diagnostą ale "chwilowo" na 5 lat ma przerwę w wykonywaniu zawodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz1971 ja nie mam premii od wykonanych badań a 20 "sztuk" do godz. 10 rano to nawet TURBODYMOMEN nie jest w stanie wykonać. Spróbuj od godz 7.00 do 12.00 zrobić pięć OBT z Danii + dwa z LPG to też się przegrzejesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że pomocnik był diagnostą ale "chwilowo" na 5 lat ma przerwę w wykonywaniu zawodu

A co jeszcze szybciej robił OBT .... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.