Skocz do zawartości

Microcar Virgo 3 okresowe po raz pierwszy w kraju


Diagnose

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedający musi mówić jeżeli chce sprzedać ze to motorower ale pokazuje się szczęśliwemu nabywcy tego cuda Dz.U. 162 z 2005 a jeżeli jeszcze problem z ustaleniem danych to rzeczoznawca i już jest ugotowany. Awanturę robi - bo ja kupiłem jako motorower. Sory ale mogłeś kupić to coś nawet jako łódź podwodną, twój problem. Miałem kiedyś takiego pacjenta i pojechał do konkurencji, tam mu napisali co chciał a potem z WK dzwonił znajomy pytał jak to ugryźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • lysytaxi

    14

  • Psuj

    12

  • adam1501

    9

  • Arton

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

no i pojechał gość szukac szczęścia gdzie indziej, ciekawe co o mnie mówili :mrgreen: ? Chyba tradycyjne porównanie do męskiego członka w trakcie stosunku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tradycyjne porównanie do męskiego członka w trakcie stosunku

Czym się różni przed od w trakcie?(przynajmniej w określeniu klienta) Jakby nie patrzył to i tak ch... :D

 

A tak poza tematem, co prawda to bliżej do Walentynek niż do Mikołaja ,ale ten drugi pewnie będzie chodził dzisiaj wieczorem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tradycyjne porównanie do męskiego członka w trakcie stosunku

Czym się różni przed od w trakcie?(przynajmniej w określeniu klienta) Jakby nie patrzył to i tak ch... :D

 

ale dodanie przymiotnika na "j" bardziej podkreśla u klienta brak szacunku dla mojej osoby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni przed od w trakcie?(przynajmniej w określeniu klienta) Jakby nie patrzył to i tak ch... :D

To nie dokładnie tak, już poeta pisał "pisz samo h, gdy miękki i ch gdy twardy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tradycyjne porównanie do męskiego członka w trakcie stosunku
Tylko że czasownik określający odbywanie stosunku musi wystąpić w stronie biernej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Nie piszę niwego tematu ale:

MICROCAR

G1 349

G 450

F1 650

F2 650

J L6e

poj 505 -diesel

moc 4kw

rejestruję pojazd samochodowy inny

przegląd 1 rok-98zł

w DIP piszę masę G czy G1

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejestruję pojazd samochodowy inny

 

Ale nie jako czterokołowiec, może być SAMOCHODOWY INNY, podrodzaj INNY.

Masa własna - 349kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G1 349

G 450

- a można poprosić jak oczywiście dostępne z zagranicznego dokumentu objaśnienia do G tego i tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G1-masa bez kierowcy ipaliwa

- no i jak to się ma do masy własnej Made in Ustawa???

53) masa własna – masę pojazdu z jego normalnym wyposażeniem, paliwem, olejami, smarami i cieczami w ilościach nominalnych, bez kierującego;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MICROCAR

G1 349

G 450

F1 650

F2 650

J L6e

 

Zakładając, że G1 odpowiada polskiej masie własnej to powinno być w naszym DR:

 

G - 349

F1 - 650

F2 - 549 (czyli ograniczone zgodnie z warunkami technicznymi, które mówią, że dopuszczalna ładowność wynosi 200 kg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F2 - 549 (czyli ograniczone zgodnie z warunkami technicznymi, które mówią, że dopuszczalna ładowność wynosi 200 kg).

michal_k, był byś skłonny zarejestrować czterokołowca z takim ograniczeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że G1 odpowiada polskiej masie własnej to powinno być w naszym DR:

Takie G1 bez paliwa nie odpowiada nawet naszej G, tak wyglądają unijne zgodności ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_k, był byś skłonny zarejestrować czterokołowca z takim ograniczeniem?

 

Nie tylko byłbym skłonny, ale nawet takiego rejestrowałem, bo mądry diagnosta tak właśnie zrobił. Przecież nikt nie powiedział, że DMC ma być ograniczone tylko warunkami dla DMC. Tutaj jest analogiczna sytuacja z tą różnicą, że DMC limituje nam dopuszczalna ładowność, którą określają warunki techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko byłbym skłonny, ale nawet takiego rejestrowałem, bo mądry diagnosta tak właśnie zrobił.

Gdyby to G1 było pomniejszone tylko o masę kierującego przyznałbym Ci rację, natomiast ten przypadek to przykład czystego kombinatorstwa na zasadzie, iż Polak pod potrzebę wszystko dopasuje,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to G1 było pomniejszone tylko o masę kierującego przyznałbym Ci rację, natomiast ten przypadek to przykład czystego kombinatorstwa

 

Zależy ile ten pojazd z paliwem faktycznie waży. Biorąc pod uwagę jeszcze zaokrąglenie 10 kg to może się okazać, że G jednak nie przekracza 350 kg. A jeśli przekracza - to trzeba mu zmienić podrodzaj z czterokołowca lekkiego na czterokołowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego JANUSZ60 mówisz o kombinatorstwie chcę zrobić badanie i nie popełnić gafy,natomiast w niemieckim briefie G1 to jest pojazd gotowy do jazdy-na pewno z paliwem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.