Skocz do zawartości

Jednak znikają numery silnika !!!!


abc

Rekomendowane odpowiedzi

W Poznaniu (POWIAT) - wg moich w miarę OFICJALNYCH informacji - od wejścia ustawy w życie nie spisujemy numeru silnika (zmiana w stosunku do poprzedniego postu - z godz. 09:26) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • berecik

    31

  • Norbert Jezierski

    30

  • Psuj

    21

  • Piotr Barczuk

    21

Urząd celny załatwił bez problemu

Co załatwił ? Przecież dziś - wczoraj - przedwczoraj .... - numery silnika jeszcze obowiązywały.

A może oni działają wg innego kalendarza ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Szczecinie WK nic nie obchodzi, żadnego pisma nie będzie i nigdy nie było napisz co uważasz a potem przez telefon cię opiórkują i powiedzą że nie czytamy dobrze ustaw. :lol: A to Polska właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, a o co jeszcze pytacie w WK, paranoja- sa przepisy a nie widzi mi się urzędników ,bez przesady , trzeba wspólpracować z WK ,to tak jak było na początku z bad. poj. na VAT: pisalem całą formułkę, tj. poj. spełnia wym. Art86,ust....... a z WK otrzymałem infor: cała Polska pisze tylko VAT 1....,tylko wy tak piszecie- ok. przyjąłem tę informację , mniej pisania. Po 2 tyg. wszystkie zaświdczenia wracały z wściekłymi klientami z US z pisemkiem, ze zapis w zaśw. jest niezgodny z rozp. DU 155/05 i co miałem tłumaczyć , że taką informcję dostałem z WK- psu na budę , oni wskazali SKP- tam Panu wystawiono zaswiadczenie.

rozpisałem sie- nie ma co, ale na dzis mam kilku klientów na pierwsze badanie umówionych- widomo dlaczego

pogodnego dnia, trzymajcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przed sobą pismo (dostałem przed chwilą z WK) z Ministerstwa Infrastruktury podpisane przez p. Bogdanowicza. Wynika z tego pisma jednoznacznie, że z dniem dzisiejszym, numer silnika jako cecha identyfikacyjna przestaje obowiązywać. Sprawy rozpoczęte przed tym dniem podlegają pod stare przepisy, nieodwołalnie :mrgreen: Kiedy wrócę do domu zeskanuję dokument i wrzucę na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z kolegą który był w Mikołajkach (wrócił wczoraj).Odnośnie nr silnika to powiedział mi tak:"Jeżeli mamy nowy dowód rej. to nie wpisujemy nr do rejestru i nie sprawdzamy,ale jak mamy stary dowód to sprawdzamy i wpisujemy" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również rano dostałęm telefon z centrali że wstawiamy XXX w polu nr silnika.

Widzę że dzisiaj wszyscy żyją nr silnika rzućcie okiem na forum w dziale Pierwsze badanie temat pierwsze lawety chyba klient ma bałagan w papierach zanim wyślę go do WK wolę się upewnić.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.