Skocz do zawartości

taki sobie kwiatek-z ALLEDROGO (ANGLIK !!)


duchu

Rekomendowane odpowiedzi

podjeżdżaja klienci żeby im wypisac zaświadczenie do ubezpieczenia dla anglika albo na dojazd do granicy i w tym przypadku znależli , z tym zaświadczeniem ubezpieczy poj. i jeżdzi sobie po kraju. :) a w razie wypadku wyciąga zaświadczenie i pokazuje komu trzeba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtym przypadku to już krok

 

W tym przypadku mała prowokacja (chęć zakupu) kontakt ze sprzedającym chyba jest i diagnosta ma pozamiatane :lol:

 

p.s. No ale komuś (odpowiednim służbom) by się musiało chcieć a z tym to już różnie bywa w naszym pięknym kraju :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnosta ma pozamiatane

 

Nie chcę obrażać inżynierów :-P ,ale to diagnosta z takim " tytułem" wystawił to zaświadczenie :shock:

do rejestracji potrzebny jest jeszcze DIP

 

ale to tylko "okresowe",

jakby było okresowe przed I rej-no to.....nie wazne czy właściciel zarejestruje czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę obrażać inżynierów ,ale to diagnosta z takim " tytułem" wystawił to zaświadczenie

 

Pewnie to taki sam inżynier jak i diagnosta niestety :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjeżdżaja klienci żeby im wypisac zaświadczenie do ubezpieczenia dla anglika albo na dojazd do granicy i w tym przypadku znależli , z tym zaświadczeniem ubezpieczy poj. i jeżdzi sobie po kraju. :) a w razie wypadku wyciąga zaświadczenie i pokazuje komu trzeba :(

Przepraszam bardzo ale o co tu chodzi, czy dla ubezpieczalni, czy na dojazd do granicy to jaki wynik pozytywny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to żeby sobie jeżdzić pojazdem z prawa kierownica ubezpieczonym i dopuszczonym do ruchu a nie zarejestrowanym o kraju . i dlatego ludzie jeżdżą i szukaja takich inżynierów jak ten. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla policji jest ważne, że pojazd sprawny technicznie a dla WK musisz dać info, że nieprzystosowany do naszego ruchu, bo jak gość to wykorzysta do rejestracji w Polsce to będzie Twoja wina,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jakiej Policji, O czaym my tu mówimy negatyw i tyle. Jak chce to niech się rozpisuje na tylnej stronie podobno to się nazywa UWAGI. Dobrze, że nikt nie napisał, że to dla "Babci Klozetowej". :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla policji jest ważne, że pojazd sprawny technicznie a dla WK musisz dać info, że nieprzystosowany do naszego ruchu, bo jak gość to wykorzysta do rejestracji w Polsce to będzie Twoja wina,,,

 

Jak sprawny jak nie spełnia art. 66 PoRD i warunków technicznych. A info do WK do którego :?: A klient jak to klient co innego Ci powie a co innego zrobi, zawsze może wykorzystać. A jak zarejestruje to nic mu nie zrobisz bo powie diagnosta dopuścił i zostaniesz sam z problemem, dlatego nie wolno być aż tak głupim jak ten koleś co zrobił to badanie, na miejscu policjanta mając taki przypadek na drodze czyli takie zaświadczenie z badania okresowego i kierownicę po prawej stronie pociągnąłbym temat dalej i "uwalił" takiego "diagnostę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Nie wiem czy będzie to w dobrym dziale: - anglik (nie przełożony) z Polskim przeglądem - Kalisz

 

Ale z pieczatki widac - pan diagnosta inzynier... :)

 

upppsss. nie doczytalem ze wczesniej to ktos zauwazyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z pieczatki widac - pan diagnosta inzynier

 

A mówią że poziom kształcenia się podnosi ale jak widać nie wszystkim :D:P:P

 

A może to był inżynier od czego innego tylko miał 4 lata praktyki i zrobił kurs i udało się zdać ::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

A może to był inżynier od czego innego tylko miał 4 lata praktyki i zrobił kurs i udało się zdać ::)

 

Moze pan inzynier rzeczoznawca :) dzis robilem zabytka Mustanga z 66 i szukajac danych znalazlem strone ktora przekopowial pan rzeczonawca robiac ocene techniczna.

Przerznal slowo w slowo i to poszlo do WKZ.

Ale klient chwalil ze tani jest - tylko 250 pln bierze...

 

literowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze pan inzynier rzeczoznawca

 

Bez obrazy dla Rzeczoznawców i Diagnostów rzecz jasna :)

 

Miałem okazję pracować z takim asem, kiedyś przyszedł i ... przepraszam, przysłał kolegę i ten mnie podpytywał gdzie cinquecento ma numery i tabliczkę... żenada... ale wszystkim się chwalił, że 20 lat w zawodzie :)

Oczywiście wpis na listę MI miał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpytywał gdzie cinquecento ma numery i tabliczkę..

Danych technicznych nie podawałeś? bo my z kumplem to przerabialiśmy jak szef był rzeczoznawcą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przysłał kolegę i ten mnie podpytywał gdzie cinquecento ma numery i tabliczkę... żenada...

Ty to zaraz tak z grubej rury.."żenada"....

Nie to jest najwazniejsze....Liczy się....

wpis na listę MI
;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pracować z takim asem, kiedyś przyszedł i ... przepraszam, przysłał kolegę i ten mnie podpytywał gdzie cinquecento ma numery i tabliczkę...

 

Tak - to prawda - markes kiedyś przysłał mnie do Ciebie z tym pytaniem, ale chodziło o sprawdzenie twojej wiedzy, a nie że markes nie wiedział

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.