Skocz do zawartości

Spotkanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    14

  • blakop

    7

  • pentagram

    7

  • Regan55

    4

Warto by było może pomyśleć już o kolejnym spotkaniu integracyjnym. Posty Gee są zawsze takie... intrygujące i ciekawe. Chętnie poznałbym osobiście tak miłą i wrażliwą osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpływam sie jak mgła.... I lece, i lece ...lece wysoko...

 

 

czyli może tak ?

 

Warto by było może pomyśleć już o kolejnym spotkaniu integracyjnym. Posty Gee są zawsze takie... intrygujące i ciekawe. Chętnie poznałbym osobiście tak miłą i wrażliwą osobę.

 

Jarek ale pomyśl co na to ślubny Gee :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jest oferta last minute

 

19-20 maj w Barlinku odbędzie się spotkanie diagnostów, z noclegiem i grillem, koszt ok 150 zł od osoby, zostało parę wolnych miejsc noclegowych.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, ale tak naprawdę zainteresowany (nie na zasadzie przemyślę w tygodniu) to proszę o kontakt na PW ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w ofercie last minute podaje się więcej szczegółów. Może coś więcej o miejscu spotkania, co jest wliczone, a co nie, do kiedy trzeba się zdecydować i takie tam...?

 

zostało parę wolnych miejsc noclegowych.

 

Zostało tylko parę?? A reszta gdzie zniknęła? Wszak ogłoszenia żadnego na forum o zjeździe nie było. Chyba, że to tylko dla wybranej kasty taki zlot 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszak ogłoszenia żadnego na forum o zjeździe nie było

 

Spotkanie zostało wymyślone przeze mnie przedwczoraj wieczorem. Na telefon umówiłem parę osób, bo nie zaryzykuję poniesienia kosztu zarezerwowania noclegu jak mnie potem wszyscy wydymają. Ogłoszenie jest. Czy ty kiedyś z czegoś jesteś zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin nieprzesuwalny 19 - 20 maja

Menu - kolacja z grilem (sobota), śniadanie (niedziela), obiad (niedziela)

Zakwaterowanie - pensjonat 3 pokoje x4 osoby, 1 pokój x3 osoby, 2 pokoje x2 osoby lub 3 domki 7-mio osobowe.

Pokoje dwuosobowe będą zarezerwowane dla par, ale jeśli par będzie więcej trzeba się liczyć z tym, że pójdą dwie pary do pokoju lub będzie rozdział na pokój damski i męski. Jak wam będzie odpowiadało.

Wstępny koszt - Koszt całkowity - pensjonat 150 zł/os, domki 120 zł/os, dojazd i alkohole we własnym zakresie (do kolacji można kupić sobie piwo na miejscu, ale na pewno korzystniej wziąć swoje)

Koszt policzony z lekką górką w razie gdyby trza było dopłacić do grilla (wiem, że żarci jesteście) do rozliczenia na zakończenie pobytu lub zwrot przelewami. Na pewno będą zaliczki bo takową będę musiał zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie potem wszyscy wydymają

 

Te Twoje fantazje :evil:

 

Na telefon umówiłem parę osób

Ciekawe wg jakiego klucza ;) A ta reszta teraz, to tacy zapychacze, tak? ;)

Taki sposób organizowania imprezy i informowania o niej po prostu uważam za niewłaściwy. Albo forum to społeczność, albo...

 

150 to tylko sam nocleg, tak? No trochę drogo przyznam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 to tylko sam nocleg, tak? No trochę drogo przyznam...

 

No i wychodzi czytanie ze zrozumieniem...

 

 

Ciekawe wg jakiego klucza

metalowy-wieszak-na-klucze-klucz_0_b.jpg

 

 

To wiesz co? Mam propozycję - rusz w końcu cztery litery i zamiast korzystać z ofert podanych na tacy zorganizuj coś sam, bo to, ze potrafisz krytykować wszystkich i wszystko to wiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wychodzi czytanie ze zrozumieniem...

 

Mój post był pisany przed Twoją odpowiedzią cwaniaczku. Po prostu później kliknąłem "wyślij". Nie zmienia to faktu, że od tej właśnie wypowiedzi (z godziny 9:53) powinieneś zacząć...

 

Nie krytykuję wszystkich. Krytykuję Ciebie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety lista uczestników - wybrańców kolegi Psuja jak widać - jest objęta tajemnicą i nawet nie wiadomo jak i z kim się umawiać np. w podziale pokoi, dojazdów itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blakop! Ani Ty ,ani psuj , nie jesteście m i(i nie tylko) znani, w związku z tym nie musicie się drapać , przy ludziach.

Może to zrobicie osobiście?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety lista uczestników - wybrańców kolegi Psuja jak widać - jest objęta tajemnicą i nawet nie wiadomo jak i z kim się umawiać np. w podziale pokoi, dojazdów itp...

 

Coś cię boli? Źle się czujesz? Czy urażona duma nie pozwala na napisanie pw treści "powiedz mi kto będzie to może się z kimś zabiorę" ? Jakoś inni nie mają tego problemu.

Napisałem już :

sam się weź i zorganizuj, będzie co pokrytykować...

 

Zauważ - nikt, ale to nikt nie ma problemu tylko TY

 

Blakop! Ani Ty ,ani psuj , nie jesteście m i(i nie tylko) znani, w związku z tym nie musicie się drapać , przy ludziach.

 

Masz absolutną rację, ale ciężko mi trzymać język za zębami w takiej sytuacji.

Chętnie bym zamknął ten temat, ale zaraz będzie, że go dyskryminuję i uciszam, albo coś o wolności słowa...

 

Ech... szkoda słów...

 

Na spotkanie zapowiedzieli się:

Norbert, IJM, Sebastian ZG, Jarosław Żuk, Tomek D, Regan 55, 08/15, ja i parę osób nie z forum.

 

Spotkanie to jest totalny sponton, dlatego jest tak mało czasu. Jeśli będę organizował kolejne (chciałbym co roczne, ale nie wiem czy wytrzymam idiotyczne uwagi) to będzie więcej czasu na zastanowienie, będzie co najmniej 3-miesięczne wyprzedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ - nikt, ale to nikt nie ma problemu tylko TY

Psuj, -widze ze Blakop jak nie ma problemu to musi go znalezć....Daj na luz...To juz taki "typ" i nic na to nie poradzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.