Skocz do zawartości

Przyepa bez dowodu


Arizona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest jakaś możliwość rejestracji przyczepy z 84 roku, do której klient ma tylko instrukcję oraz rachunek zakupu. Problem polega na tym, że on jak kupił nie poszedł zarejestrować. Ponoć w WK powiedzieli mu że chcą przegląd na przyczepę. A ja że bez DR mu nie zrobię. I koło mi się zamknęło. Czy bardziej doświadczeni diagności widzą jakieś światełko w tunelu? Da się ją jakoś zarejestrować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w WK powiedzieli mu że chcą przegląd na przyczepę

 

Jak chcą to niech wystawią skierowanie na BT, wydadza PC i numery próbne a wówczas Ty nie będziesz miał problemu z ...

bez DR mu nie zrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że tak powinno byc tyle że tablice tymczasowe na właściciela bo jesli mówimy o pierwszym badaniu i nadaniu cech identyfikacyjnych to prawda jest taka że ludzie taka przyczepkę przyprowadzają bez niczego lub ją przywożą aby uniknąć kosztów

Zresztą nam potrzebna jest tylko decyzja z WK ,wniosek klienta i przyczepka aby wykonać badanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, że przyjeżdza bez tablic - trzeba sobie klientów wychować :evil:

 

[ Dodano: 09-05-2011, 21:55 ]

No może lepiej było napisać bez PC :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest na to podstawa prawna ze musi mieć PC i tablice bo mam problem ze swoim szefem , a uczono mnie że muszą być tablice i PC i nie mogę znaleźć podstawy prawnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak samo jest z przyczepkami lekkimi sam ?
chodzi mi o tymczasowy dowód i tablice tzw. próbne

 

Z Sam-em to jest problem, bo jak wydać PC i tabloce próbne do pojazdu, który jeszcze nie posiada cech identyfikacyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Sam-em to jest problem, bo jak wydać PC i tabloce próbne do pojazdu, który jeszcze nie posiada cech identyfikacyjnych?

 

Jaki problem w PC w pozycji E piszą "do nabicia" i jedzie na SKP a czy to zgodne z przepisami :) No i pozwolenie czasowe ważne 3 dni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PC w pozycji E piszą "do nabicia"

 

Ciekaw jestem, czy widziałeś kiedykolwiek takie PC, bo ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy widziałeś kiedykolwiek takie PC, bo ja nie.

 

U mnie to normalka piszą "do nabicia" albo "0" i takie PC widziałem nie raz i nie dwa jak będę miał następne to cyknę Ci fotę i sam zobaczysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszą "do nabicia" albo "0"

 

:shock:

 

Wiesz nie wiem czy to jest zgodne z prawem ale jakoś trzeba sobie radzić :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to jest zgodne z prawem ale jakoś trzeba sobie radzić

 

I dlatego wiekszość WK nie wystawi PC dla pojazdu, który nie posiada numeru nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego wiekszość WK nie wystawi PC dla pojazdu, który nie posiada numeru nadwozia.

 

A u mnie wystawią bez problemu.

 

A żeby wykonać numer trzeba dojechać na stację, więc trzeba mieć ubezpieczenie itd. itp....

 

I koło się zamyka. A ubezpieczalnie co piszą w ubezpieczeniu to nie wiem, nie interesuje mnie to ale jak są na stacji to ubezpieczenie już mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wystawią bez problemu.

U mnie też wystawiali pod warunkiem że klient się do nich zgłosił :D 99,99% klientów jedzie bez tablic i ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co jak przyjedzie bez tablic i PC wykonasz badanie?

Na naszym terenie bez problemu.WK kieruje klienta na gębę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas wystawiają PC z numerem nadwozia które ma być nabite oraz dają decyzję w łapkę i jazda na stację. :evil:

 

[ Dodano: 12-05-2011, 13:23 ]

A jak wyjedzie ze stacji to już może jeździć jak Panisko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.