Skocz do zawartości

NAKLEJKA NA SZYBĘ


ARTUR2214

Rekomendowane odpowiedzi

A brak jednej lub dwóch tablic rejestracyjnych też N ? Chyba nie bo z zagranicy spr. bez tablic i P. Tak że uważam nadal że podobnie z naklejką - brak P zaświadczenie, wpis na dowód po naklejeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma dwie lub nawet trzy naklejki na szybie i jedna jest właściwa a jedna nie ?

Przepisy mówią wyraźnie, ma być jedna.

Kliient się tłumaczy że chciał ją zerwać ale nie daje rady bo te naklejki tak mocno sie trzymają.

Tak nie ładnie pytaniem na pytanie ale " co konia obchodzi, że się wóz wywraca", jak sam nie potrafi to niech zleci stosownej firmie, która doprowadzi pojazd do sprawności technicznej zgodnej z warunkami technicznymi.

I co ? Dajecie N czy sami zrywacie niepotrzebne nakleiki ?

Ja sam nic nie robię, co najwyżej mogę klientowi zaoferować przyrząd i miejsce na parkingu i jak będzie gotowy to z powrotem na stanowisko (kara musi być długa i uciążliwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zamieszało. Rozróżnijmy:

 

1. SZYBA - nalepka kontrolna z numerem rejestracyjnym 1 szt.

 

2. TABLICA REJESTRACYJNA "BIAŁA" - 2 szt. znaku legalizacyjnego po 1 na każdej z tablic rejestracyjnych w zgodności z trzecim znakiem zamieszczonym w dowodzie rejestracyjnym.

 

Wyjątek stanowi tablica MOTOCYKLa, gdzie jest 1 znak legalizacyjny na 1 tablicy rejestracyjnej w zgodności z znakiem w dowodzie rejestracyjnym. Nie użyty znak załącza się wówczas do akt pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie robi wielkiej różnicy cz sa dwie czy trzy. Ma być z aktualnym nr. rej pojazdu jak jest to ok. Jedynie informuje ze sobie ściągnąć niepotrzebne naklejki .

 

Też tak podchodzę do tego.

Nawiasem, czy jeszcze gdzieś jest taki wymysł.

Raczej tylko utrapienie z tymi naklejkami na szybach, nic dobrego nie wnoszą dla posiadaczy pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brak jednej lub dwóch tablic rejestracyjnych też N ? Chyba nie bo z zagranicy spr. bez tablic i P. Tak że uważam nadal że podobnie z naklejką - brak P zaświadczenie, wpis na dowód po naklejeniu.

 

A jak w drodze do WK klienta zatrzyma Policja i zabierze mu DR za brak nalepki to jak będziesz wyglądał ze swoim P na zaświadczeniu?

Bez rozdrabniania skoro ma być to ma być i ja tu nie widzę tematu do zbednej dyskusji ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie będzie wyglądał, wynik P uwagi: brak nalepki identyfikacyjnej.

Tak, dopóki nie będziemy mieć pecha i ktoś nie wykorzysta zapisu Dz.U. 155 poz.1232 Zał.1 Dział I 1.2.4,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dopóki nie będziemy mieć pecha i ktoś nie wykorzysta zapisu Dz.U. 155 poz.1232 Zał.1 Dział I 1.2.4,,,

 

Dokładnie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po co samemu sobie szkodzić idąc na rękę klientowi skoro on i tak tego nie doceni :razz:

Ja już dawno zaprzestałem przychylności. Nauczyli mnie sami klienci, kiedy klient po roku przyjechał z ta samą usterką i z tekstem, że w tamtym roku puściłem a w tym już nie? Od tamtej pory nie mam litości ani współczucia. Ma być co ma być a jak nie to N lub żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,Ok tak jest zapisane. Skończmy temat. Wiemy też że działamy w różnych regionach Polski i Starostwa lub UM podpowiadają własne interpretacje. Wiem też że to MY odpowiadamy za to jak Wykonujemy badanie a nie Starostwo lub UM. ŻYCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

luk napisał/a:

Jak dla mnie to nie robi wielkiej różnicy cz sa dwie czy trzy. Ma być z aktualnym nr. rej pojazdu jak jest to ok. Jedynie informuje ze sobie ściągnąć niepotrzebne naklejki .

 

Dopóki będą takie głosy, przydałyby się nam dwa związki zawodowe,,,

 

A swoją drogą kto im przeglądy robi

 

Listonosze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie myślicie, że na zdjęciu z fotoradaru ktoś będzie w stanie odczytać z tej naklejki numer? To nie CSI MIAMI :evil:

 

Medialne szczekanie. Co nie zmienia faktu, że te naklejki powinni mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.