Skocz do zawartości
Tytus

Roboczy Pojazd Samobiezny...

Rekomendowane odpowiedzi

Tytus

Czesc

Dzis trafil do mnie

Roboczy Pojazd Samobiezny,

Skrapiarka do smoly i asfaltu

 

Nowiutki MAN TGA 02

jak poznac ze to nie podlega pod ADR

firma ma juz kilkanascie takich i zaden nie jest pod ADR'em ale to dla mnie zaden argument

Przedstawili mi tez Atest Higieniczny na to co woza tym i spryskuja jezdnie na budowie.

sa to:

Kationowe emulsje niemodyfikowane dla drogownictwa.

 

I dlaczego w briefie O1 jest 24000 dla pojazdu o DMC 18000???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacdiag
dlaczego w briefie O1 jest 24000 dla pojazdu o DMC 18000???

gdzieś w DzU widziałem / czytałem ...

ciężarowy pow 3,5 t DMC może ciągnąć przyczepę do 40 % większą

 

czyli 18000 + 40% = 25200

:D

 

[ Dodano: 26-05-2011, 17:05 ]

zapytałem Google i ...

1.4.5. Emulsja asfaltowa kationowa - asfalt drogowy w postaci zawiesiny

rozproszonego asfaltu w wodzie.

 

[ Dodano: 26-05-2011, 17:10 ]

... i np

http://www.eurovia.pl/page,art,id,100,EMULSJE_ASFALTOWE.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JANUSZ60
gdzieś w DzU widziałem / czytałem ...

ciężarowy pow 3,5 t DMC może ciągnąć przyczepę do 40 % większą

 

Art. 62. 1. Rzeczywista masa całkowita przyczepy ciągniętej przez:

1) samochód osobowy, samochód ciężarowy o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t

lub autobus - nie może przekraczać rzeczywistej masy całkowitej pojazdu ciągnącego;

2) samochód ciężarowy o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t - nie może przekraczać

rzeczywistej masy całkowitej tego samochodu powiększonej o 40 %;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacdiag

właśnie tu widziałem ... :piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tytus

Siemka

 

24+18=42???

 

[ Dodano: 26-05-2011, 18:11 ]

Cytat:

1.4.5. Emulsja asfaltowa kationowa - asfalt drogowy w postaci zawiesiny

rozproszonego asfaltu w wodzie.

 

Czyli nie ADR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szombi

Emulsja nie podlega pod ADR ale sama beczka może podlegać pod TDT ze względu na sposób opróżniania (ciśnieniowo)Emulja jest mieszanina asfaltu drogowego,wody i modyfikatorów i nie jest ładunkiem niebezpiecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ketiw38
Siemka

 

24+18=42???

(...)

Aleś poleciał.............. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.