Skocz do zawartości

ilości badań w pierwszych miesiącach istnienia skp


lobos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • kowal

    10

  • pentagram

    8

  • darkdog

    6

  • JACEK GUZ

    4

Trzeci dzień działania stacji i 9 badań -jak sądzicie jakie wróżby jak na początek

 

To zależy ile było N jak z połowa to kiepsko :-D:-D:-D jak byś był bliżej to podesłałbym Ci parę "strupów" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero tez pierwszy miesiac zakonczylem na nowo otwartej podstawowej stacji z wynikiem 39 pojazdów - srednio dzienie 1-2 auta, najwiecej bylo 4 w jednym dniu. Mam nadzieje ze tedencja będzie wzrostowa ale jak to wczesniej jeden z kolegów powiedzial "pozyjemy zobaczymy"

Pozdrawiam wszystkich na nowych i starych stacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Z tą wypłatą to nietak słodko mój przyjacielu :-(

 

[ Dodano: 25-06-2011, 13:23 ]

mmiodzio-No ja też, "dark" co ty z kasą robisz

Kupie se nową kose :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regan55-no własnie.Powiedz,nie wstydz sie.....co Ty z $$$$$$ robisz....

Wiesz ja niejestem tak Jak Wy Panowie na pensji stałej tylko od przerobu czego bardzo załuje dużo obowiązków stresu i tekstów wiecie jakich ale coż trza żyć :( ale na kose wystarczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No i stało się ,ale kto by pomyślał ,że po dwóch miesiącach pracy padnie komp i utracę całą bazę danych z dwóch miesięcy ,ale dałem ciała bo zasugerowałem się tym że wszystkie kompy w firmie są podłączone pod jeden serwer i po zapowiedziach instalatorów tego systemu ,którzy twierdzili ,że wszystko co zapisuje na dyskach zapisuję się automatycznie na serwerze -a tu nic. Dobrze ,że chociaż drukowałem sobie rejestr badan z każdego dnia i mam wszystko na kwicie -ale nic więcej.Czy ktoś z was miał taki przypadek ,jak to wygląda prawnie i kto praktycznie ponosi za to odpowiedzialność , jak rozwiązać aby wszystko grało.

Dzisiaj dzięki pomocy kolegów z NORCOM ruszyłem od nowa -ale znów nauczka w życiu ,aby liczyć tylko na siebie i starać robić po swojemu co znowu nie pasuje szefostwu.

 

Może ,taki temat już był poruszony ,ale nie mogłem go znaleźć i sadzę ,że może być informacją dla kolegów którzy ruszają od początku ,aby o tym pamiętali :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał taki przypadek ,jak to wygląda prawnie i kto praktycznie ponosi za to odpowiedzialność , jak rozwiązać aby wszystko grało.

 

Może ,taki temat już był poruszony ,ale nie mogłem go znaleźć i sadzę ,że może być informacją dla kolegów którzy ruszają od początku ,aby o tym pamiętali :razz:

Ja jacku tak miałem pare lat temu sfajczył się komp.Oczywieście szefostfo stwierdziło ze to była próba dywersji :razz: z naszej strony ale cuż na głuote niema rady.

Umnie w programie X po zakończonej pracy wszystkie badania zapisują się na serwerze przez 45 dni.Sa takie firmy które odzyskuja wszystkie dane i my ztakiej zkorzystaliśmy odzyskali cała baze danych tylko chyba 10 badań niebyło ale miałem wydruki z badań i tak zakńczyło się szczęśliwie,ale po tym przypadku szef kupił przenośny dysk i teraż tam robimy kopie.Ale Polak i szef mondry po szkodzie :nook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dzielą się na tych, którzy stracili swoje dane oraz na tych, którzy dopiero je stracą. /*

 

 

 

 

/* Przynależność do pierwszej grupy nie wyklucza przynależności do grupy drugiej :-)

 

 

I:

 

6dffc1d1d71e3931f16a6ee87c877663_2_tolek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie informatycy twierdzą że kopie się robią codziennie a jeszcze jakiś tam Backup co tydzień. Jak do tej pory wszystko działa ale jak kiedyś by coś się rypło to się dopiero okaże ile warte są te ich kopie bezpieczeństwa :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.