Skocz do zawartości

Diagnosta


Ppiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko wszyscy musieliby w ten sposób postępować a jak jest faktycznie, nie trzeba komentować

 

Dokładnie 0 u nas jakieś 80% takich spraw kończy się N i skasowaniem. 20 % to się człowiek zlituje w wyjątkowych przypadkach i pogoni ze stacji, ale na stacjach okolicznych N-ki w rejestrze nie zobaczysz. Plusem tego jest to, że nie mamy praktycznie żadnych problemów z nadzorem - widzą, że się przykładamy to i na kontroli po ludzku podchodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Qnick

    14

  • Jacdiag

    4

  • brodatymazur

    4

  • pentagram

    4

U mnie się zdarzają "dni bez N' ale na tyle rzadko że aż mnie taki rejestr w oczy kłuje :) Srednio N to 20% ale zdarza sie 40% Inna sprawa że mamy warsztat połączony ze stacja więc często pojazd trafia na sprawdzenia a później na OBT Nie wiem jak u was ale często też na SKP przychodzi klient i pyta czy auto z usterkami dostanie P i idzie szukać szczęścia gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze lekarstwo na takich to N i 98 do kasy ,

 

Ja tak leczę zwłaszcza "turystów" jak widzę że nagle przypomniał sobie o mojej SKP a 5, 6 lat do tyłu go nie było to nie ma zlituj już wiem że szuka "jelenia" i znajduje, płaci za OBT dostaje N i jedzie dalej no chyba że wszystko jest dobrze wtedy P. A co do innych stacji to nawet do jednego kumpla na inną SKP potrafię zadzwonić i poinformować go o "ciekawym przypadku" i na odwrót on też do mnie dzwoni, i już kilka aut było u niego dostali N trafili do mnie i ja im poprawiłem N, jeden to nawet mnie chciał bić donosić do starosty i do kogo tam jeszcze się dało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tylko tak możemy turystów wyleczyć ,,,

Znaczy się uczycie szacunku do ustanowionego prawa. Zamiast TURYSTÓW wstawić "chwastów / toksyków" i to samo u mnie we firmie się robi.... Aż strach pomyśleć jakbyście stali na straży prawa :x:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż strach pomyśleć jakbyście stali na straży prawa

 

Czasami chętnie bym się zamienił, na drodze klient nie dyskutuje, na SKP - prawie zawsze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drodze klient nie dyskutuje, na SKP - prawie zawsze

 

To rób tak żeby Ci na stacji nie dyskutował :evil: jak zaczyna coś "bączyć" to go na ziemię trzeba dość szybko jednym zdaniem sprowadzić i jest spokój do końca badania. Zaleta jest taka że robi się cisza, a wada że pewnie za rok go nie zobaczysz co najwyżej góra za 14 dni :D

 

Na drodze to dopiero dyskutują moim zdaniem oczywiście ale Panowie mundurowi też nie dają sobie w "kaszę dmuchać" po prostu do każdego zawodu trzeba mieć odpowiednie predyspozycje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu do każdego zawodu trzeba mieć odpowiednie predyspozycje

Dokładnie oprócz znajomości przepisów to czasem i cięty język się przydaje. Wszystko oczywiście w ramach rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oczywiście w ramach rozsądku.

 

Oczywiście nie inaczej, nie można przeginać, a znam takich którzy potrafią ustalić wynik badania zanim auto znajdzie się na stanowisku :razz:

 

i Colta.

 

A Colt jest tylko tu w pracy to AK-47 i wiadro pestek ::D::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znam takich którzy potrafią ustalić wynik badania zanim auto znajdzie się na stanowisku

Mało razy tak było?Nie mów że nie miałeś auta ze zbitą szybą ,nie mówiąc o takich że strach do nich wsiadać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.