Skocz do zawartości

STACJA 2000 v. 9.2.7. [19-04-2011]


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

- nowy dokument (PDF) - [wersja ujednolicona - 2011.04.18] rozporządzenie MI z dnia 27.09.2003 r. w sprawie szczegółowych czynności organów w sprawach związanych z dopuszczeniem pojazdu do ruchu oraz wzorów dokumentów w tych sprawach

- nowy dokument (PDF) - [wersja ujednolicona - 2011.04.19] rozporządzenie MI z dnia 22.07.2002 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów

- nowy dokument (PDF) - [wersja ujednolicona - 2011.04.14] Dz.U.2005.108.908 z późn. zm. - PRAWO O RUCHU DROGOWYM

- nowy dokument (PDF) - [wersja ujednolicona - 2011.04.15] Dz.U.2003.32.262 z późn. zm. - rozporządzenie MI z dnia 31 grudnia 2002 r. - w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia

- nowy dokument (PDF) - [przepisy dodatkowe] Stacje Kontroli Pojazdów - temperatura, szkolenia, przewóz zwłok, nauka jazdy, przewóz zwierząt, PKD

- modyfikacja [Dokumenty płatności, drukarka fiskalna] - możliwość wysunięcia szuflady po wydruku paragonu (POSNET THERMAL)

- modyfikacja [Formularze, wnioski i opisy] - nadanie uprawnień użytkownikom o statusie diagnosty do następujących dokumentów: Wniosek o wykonanie badania technicznego pojazdu, Protokół z kontroli przepuszczalności światła przez szyby badanego pojazdu, Oświadczenie - ważenie pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.