Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

markes30

Badanie amortyzatorów

Polecane posty

markes30

Poszukuję informacji na temat badania amortyzatorów zmodyfikowaną metodą BOGE. Podobno CERTUS i MAHA sprzedają urządzenia do amortyzatorów wykorzystujące tą metodę. Będę wdzięczny za foldery reklamowe jakiś rozszerzony opis, instrukcję lub omówienie.

markes30

Te tematy już przejrzałem. Potrzebuję trochę więcej szczegółów.

kowal

Tester amortyzatorów Certus mierzy metodą BOGE ,ale jest to dobre ,że program przelicza ci przyleganie koła do podłoża jak w metodzie EUSAMA -pokazuje procentowo oraz rysuje amplitudę drgań - z tego urządzenia jestem zadowolony .Wszystko jest wyraźne i czytelne

alex40

Ja pracuje na MAHA na badaniu amortyzatorów rysuje amplitudę przyczepność podawana jest w procentach i skok tłoczyska w mm oraz jest waga i pokazuje nacisk na oś w kilogramach.

markes30

Tester amortyzatorów Certus mierzy metodą BOGE ,ale jest to dobre ,że program przelicza ci przyleganie koła do podłoża jak w metodzie EUSAMA -pokazuje procentowo oraz rysuje amplitudę drgań - z tego urządzenia jestem zadowolony .Wszystko jest wyraźne i czytelne

A o jakie szczegóły chodzi Markes bo ja mam Maha

Potrzebuję poszerzyć wiedzę o szczegóły dotyczące tego co zmodyfikowano w metodzie BOGE? Najlepiej fragment instrukcji lub folder reklamowy opisujący model i proces badania.

darkdog

no może źle ukadrowane

[ Dodano: 15-06-2011, 11:44 ]

I co markes roczytałeś się :-P

markes30
I co markes roczytałeś się :-P

Rozczytałem się. :D Mniej więcej o coś takiego mi chodzi tylko z wyraźnym wskazaniem, że jest to zmodyfikowana metoda BOGE ( najnowsze rozwiązanie), z porównaniem do zwykłej metody BOGE i wskazaniem różnic.

darkdog

A tak wygląda wydruk.I jeszcze bardzo fajna jest tu rzecz ze to urządzenie mozna przełączy w tryb wyszukiwania stuków wietnie sie sprawdza przy łącznikach dr.stabilizatora i nietylko :ok

P6156118.thumb.JPG.2d4c04665c672be39639c17091821b04.JPG

kowal
w tryb wyszukiwania stuków

Certus tez to ma -dobra opcja

markes30
Certus tez to ma -dobra opcja

Jacku mógłbyś wrzucić zdjęcie lub skan kilku stron z instrukcji obsługi?

kowal

rano się za to wezmę

darkdog

tylko że tryb wyszukiwania stuków niejest opisany w instrukcjii

pentagram

Ja do trybu wyszukiwania stuków w stabilizatorach używam dwóch uczni kiwających samochód na boki :what::what::what::what::what: , sprawdzona i niezawodna metoda :D

darkdog
:ok

kowal

może tak z grubsza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.