Skocz do zawartości

STOP badaniom na Stacjach.


mmiodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy co się dzieje. wykonujecie przeglądy pojazdów ??. U mnie w JW mój Dowódca zakazał mi dokonywać przeglądów do czasu wyjaśnienia sprawy tzn.Dz.U 168 parag.242 ust.3 z 09.09.2009r. dotyczący Urzędu Celnego.W Inspektoracie nikt nie raczy nam wytłumaczyć >>co dalej. Ponoć wysyłają jakieś pisma na temat uprawień i nic wiecej . Do mnie jeszcze nic nie dotarło.

 

[ Dodano: 18-06-2011, 15:23 ]

a co z Warunkami przeprowadzania Badań Pojazdów Dz.U.116 z 09.06.2005 r., moim skromnym zdaniem dla mnie to się nic nie zmieniło . [Lecz w MON wszystko możliwe]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to nadal temat jest nie wyjaśniony.

Jak do tej pory spali to chyba nie myślisz że tak z dnia na dzień napiszą nowe rozporządzenia,a jak zrobią w pośpiechu ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznij robić na drutach - zakres obowiązków się nie zmienił - chiałbym taką pracę - płacą i nic nie wolno mi wykonywać z moich obowiązków :ok

Czy to jest jakiś problem dla Ciebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznij robić na drutach -

 

Jeśli nie pracujesz w MON to proponowałbym abyś nie zabierał głosu. A w ogóle to pojechałeś ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja jest taka że SKP służb mundurowych mogą funkcjonować zgodnie ustawą PoRD tylko na podstawie rozporządzenia z 23.02.2009 Dz.U.39 poz.319 którego ważność wygasła 01.05.2011. Bydgoszcz jest zdania że ważność wydanych uprawnień jest ważna i SKP SZ mogą dalej wykonywać badania a według mnie problem jest w tym że to rozporządzenie regulowało sposób wykonywania badań (wytwarzanie i ewidencjonowanie, czasookresy, wyposażenie i warunki techniczne). W policji KG zakazała wykonywania badań w SKP służb mundurowych czyżby mieli kiepskich prawników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Czy kolegów z MON-u obowiązuje jeszcze numer silnika?Bo tak by wynikało ze wzoru rejestru badań technicznych

 

Chyba obowiązuje bo zawsze jak robię badanie dodatkowe na ADR dla nowego pojazdu sprzedawanego do MON'u to chcą aby w uwagach dopisywać numer silnika :D. Nawet w ich DR jest rubryka z numerem silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARIO64 dzieki za info :)

A było tak fajnie :x

Czy kolegów z MON-u obowiązuje jeszcze numer silnika?Bo tak by wynikało ze wzoru rejestru badań technicznych

Masz racje, ze wzoru tak wynika.

Czyżby panowie ministrowie już na wstępie dali plamy :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyż byś już został pełnoprawnym diagnostą -nie chwalisz się

Jacek spokojnie. Jeszcze nie ma tak dobrze ale już niedługo :P

Mam nadzieję :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z mmiodziem bedziemy mieli roboty :evil:

 

 

Widzę ,że jak tylko mnie nie ma na forum to się rozpierducha robi . :x . Spokojnie przeglądy bedą ,ale dopiero od 26.08.

 

[ Dodano: 27-07-2011, 19:00 ]

Jak wrócę z urlopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.