Skocz do zawartości

Zbieżność kół osi przedniej


laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

potrzebuję danych zbieżności kół osi przedniej do Forda Fiesty 2009 (model 2008- )

silnik chyba 1.2

Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz Fiesta 2008-2010

Zbieżność całkowita 0stopni9minut+-12minut

Pochylenie koła przod 0 stopNI 41minut w minusie +-1STOPIEŃ15minut w plusie

Wyprz. sworznia zwrotnicy 3 stopnie 26minut+-1STOPIEŃ

Fiesta 2005-2008

Zbieżność 0 stopni 30minut +-10minut

Poch.kołai wyprzedz. tak jak wyżej :)

 

[ Dodano: 22-06-2011, 13:26 ]

Dzięks :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A U MNIE ZBIEŻNOŚĆ W 3D WYSTARCZY ZNAĆ MARKĘ I ROCZNIK

 

I czym się chwalisz? U mnie tez w 3D. Na dzień dzisiejszy żadna nowość...

 

WYSTARCZY ZNAĆ MARKĘ I ROCZNIK

 

No patrz jak ta technika zapier... U mnie jeszcze trzeba znać model a czasem i parę innych danych... Widać przestarzałe mam to 3D :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz jak ta technika zapier... U mnie jeszcze trzeba znać model a czasem i parę innych danych... Widać przestarzałe mam to 3D

Tam te wasze wynalazki, u mnie na terenie jest gość co na płycie poślizgu bocznego zbieżność ustawia, a Wy tu jakieś 7D, roczniki, modele i inne pieprzoty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na terenie jest gość co na płycie poślizgu bocznego zbieżność ustawia

To ta plaga i do Ciebie dotarła? :D A wiesz ile biorą? bo u mnie brali 20 a później podnieśli się na 30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na terenie jest gość co na płycie poślizgu bocznego zbieżność ustawia,

To ja p....e...Od 24.06. wszystkie lasery i beissbarth/aby dobrze to napisalem.. :?: /do lamusa.Niech zyje plyta.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam te wasze wynalazki, u mnie na terenie jest gość co na płycie poślizgu bocznego zbieżność ustawia, a Wy tu jakieś 7D, roczniki, modele i inne pieprzoty :D

 

Może teraz poprzecie moja wcześniejszą propozycję by zmienić konieczność badania geometrii przy badaniu okresowym pojazdu sprowadzanego na sprawdzenie na płycie i ewentualne sprawdzenie pełnej geometrii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz poprzecie moja wcześniejszą propozycję by zmienić konieczność badania geometrii przy badaniu okresowym pojazdu sprowadzanego na sprawdzenie na płycie i ewentualne sprawdzenie pełnej geometrii ?

 

Ja jestem za. Sprawdzanie przyrządem powinno być z automatu tylko dla pokolizyjnego. Dla okresowych tylko jeśli płyta pokazuje nieprawidłowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie płyta rulez :-P ale tylko u mechaników z serwisu za ścianą kasują za geometrię a robią na płycie jak klienta już nie ma bo szybciej, a co ciekawe są tak obcykani że nawet kierownicę potrafią ustawić żeby prosto była :evil::evil::evil: lata praktyki. A ja się pier....lę z tymi przyrządami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za. Sprawdzanie przyrządem powinno być z automatu tylko dla pokolizyjnego. Dla okresowych tylko jeśli płyta pokazuje nieprawidłowości.

 

Tak na marginesie który z kolegów sprawdza w każdym przypadku geometrię sam. przed I rej. przy użyciu sprzętu a nie samej płyty :?::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na terenie jest gość co na płycie poślizgu bocznego zbieżność ustawia,

Myślisz, że ja robię inaczej ??? Zrób dwa, trzy auta i dojdziesz do wprawy, że poprawiać nie trzeba ,,,

 

Dla okresowych tylko jeśli płyta pokazuje nieprawidłowości.

Jestem z Tobą, dodając jednak ,,, znaczne nieprawidłowości ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie który z kolegów sprawdza w każdym przypadku geometrię sam. przed I rej. przy użyciu sprzętu a nie samej płyty

 

Wiesz... u mnie pełny pomiar razem z zamontowaniem tarcz na koła trwa ok 7 minut... :)

 

Ostatnio przyjechał klient na pokolizyjne i stwierdził, że odwiedził nas tylko dlatego, że słyszał, że przy takim badaniu sprawdzamy geometrię i nie bierzemy za to dodatkowo kasy :D

 

 

Myślisz, że ja robię inaczej ??? Zrób dwa, trzy auta i dojdziesz do wprawy, że poprawiać nie trzeba ,,,

 

A twoja płyta pochylenia koła tez pokazuje??? :P

 

Jestem z Tobą, dodając jednak ,,, znaczne nieprawidłowości ,,,

 

trzeba by najpierw przeszkolić co najmniej połowę diagnostów czym różni się wskazanie poślizgu bocznego od wartości zbieżności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by najpierw przeszkolić co najmniej połowę diagnostów czym różni się wskazanie poślizgu bocznego

powiedz to tej połowie, która nie sprawdza nawet tego ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcecie Panowie to mówcie ale ja uwielbiam robić geometrje zwłaszcza wtedy jak wszyscy w okolicy się poddadzą :-D

 

Zwłaszcza w AUDI 80, ASTRZE I :shoot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.