Skocz do zawartości

Badanie techniczne pojazdu - godzina


Adonai

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy na podstawie zaświadczenia o przeprowadzonym badaniu technicznym (takim jak na obrazku) jestem w stanie sprawdzić o której godzinie było przeprowadzone badanie.

 

 

-=EDIT=-

Facet miał badanie ważne do 9 lipca 2010r Wypadek miał miejsce 13 lipca, facet twierdzi że na stacji diagnostycznej poinformował diagnostyka o tym że miał wypadek - stąd moje pytanie czy to jest gdzieś zaznaczone na tym "obrazku"

 

Oto "obrazek"

dzu.2009.155.000.1232.007.jpg

 

Za udzieloną pomoc serdecznie dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego zaświadczenia to nie wynika, ale program z którego wydrukowane zostało zaświadczenie rejestruje godzinę dokonania wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Z samego zaswiadczenia to nie ale na jego podstawie to zaden problem.

Program rejestruje date i godzine badania i ew korekt. Wystarczy zajrzec do kartoteki badan na stacji, ew do eksportu CEP

 

[ Dodano: 06-07-2011, 11:17 ]

Facet miał badanie ważne do 9 lipca 2010r Wypadek miał miejsce 13 lipca, facet twierdzi że na stacji diagnostycznej poinformował diagnostyka o tym że miał wypadek - stąd moje pytanie czy to jest gdzieś zaznaczone na tym "obrazku"

 

Jesli mial wazne do 9.07 to w dniu 13.07 nie mial waznego OBT, bez wzgledu na to co gada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You're welcome

Coś mi się zdaje że trzeba poprosić Admina o zamieszczenie regułki że językiem forum jest język polski,jak nie łacina to angielski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że trzeba poprosić Admina o zamieszczenie regułki że językiem forum jest język polski,jak nie łacina to angielski

 

Zgodnie z ustawa zreszta :)

ale

praeclarum est latinae scire

sorka - to z nudow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego off top-u to chyba jeszcze nie było

 

Na szczescie watpliwosci co do tematu zostaly rozwiane wczesniej...

po tym

nic juz nie bedzie takie same...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że trzeba poprosić Admina o zamieszczenie regułki że językiem forum jest język polski,jak nie łacina to angielski

 

Zgodnie z ustawa zreszta :)

ale

praeclarum est latinae scire

sorka - to z nudow

 

No Tytus!!!A może jednak powinno brzmieć to tak: non tam praeclarum est scire Latine, quam turpe nescire. A teraz bez żartów!!! Sentencja ta lepiej brzmi : "nie jest tak chwalebne znać (dobrze) własny język ojczysty, jak haniebnym jest go nie znać. ". Uwaga nie robię tutaj żadnych podtekstów w stosunku do innych!!! B :-D YLE NA WESOŁO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You're welcome

Coś mi się zdaje że trzeba poprosić Admina o zamieszczenie regułki że językiem forum jest język polski,jak nie łacina to angielski :D

 

A co komu przeszkadzają takie wstawki.

Hm angielski jest ponadto jednym z oficjalnych języków UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You're welcome

Coś mi się zdaje że trzeba poprosić Admina o zamieszczenie regułki że językiem forum jest język polski,jak nie łacina to angielski :D

 

Dario wyluzuj!!! Bo pomyślę, że przepełniają Cię idee nacjonalistyczne i rasistowskie. :-D Popatrz na to z innej strony Spójrz na kolegów, u których pojawiła się "wena twórcza" i tryska humorem. Zakazać nam używania słówek angielskich, czy łacińskich. Pomyśl, co odpowiedziałby Ci Ikar, gdybyś mu zakazał latać. Jest jeszcze weekend, więc baw się dobrze. WOLF!!! Dzięki za wsparcie moralne, Pozdrawiam !!! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario wyluzuj

A co nie widać że jestem wyluzowany? :D

Pobędziesz trochę dłużej na forum to zobaczysz. :D

Zdaje się że tylko Tytus się poznał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i kwitując tą waszą jakże wylewną polemikę , choć dobrze wiem że zaśmiecam forum to przypomina mi się znana sentencja z łaciny- podwórkowej

.

" Sraty taty dupa w kwiaty"

 

Tłumacząc na j.polski

 

"Skończcie już ten temat :-D "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.