Skocz do zawartości

Rejestracja motoroweru


bitner200

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jak w złym dziale umieszczam temat to prosze o przeniesienie i jak juz taki był to przepraszam bo chce konkretnych odp do mojego pytania. chce zarejestrować moto z niemiec i jestem niepełnoletni mam wszystkie papiery i wgl ale chciałem zarejestrować go na siebie a tato na współwłasciciela. w urzędzie skarbowym jest potrzebny nip a ja go nei posiadam więc co w takiej sytuacji??? czy lepiej rejestrować na ojca póki nie mam 18 lat i beż żadnego współwłasciciela i wgl. prosze o odpowiedz te osoby które tak zarejestrowały lub jakieś osoby które bardzo dobrze znają taki temat. bo wiem że musze tłumaczyć papiery urząd skarbowy pozniej przeglą i wk i to by było na tyle ale prosiłbym tez dokładnie co i jak i w przyblizeniu ceny jakby ktos mógl:) sory za to ze jestem leniwy ale nie mam czasu szukac bo bardzo dużo pracuje

Moze najlepiej będzie zarejestrować to moto na ojca i nie komplikować sobie życia. będzie to yamaha dt 80 ale na 50. prosze tylko nie pisać ze sie nie da czy coś bo da sie mój kolega zarejestrował z tydzien temu quada 200 na 50 i jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie to yamaha dt 80 ale na 50. prosze tylko nie pisać ze sie nie da czy coś

 

Nie da sie

 

mój kolega zarejestrował z tydzien temu quada 200 na 50 i jest cacy.

 

Przyślij go do nas na stacje, to zobaczy jak jest cacy...

 

 

Naucz się najpierw szacunku do innych a przede wszystkim szacunku do życia, jak nie swojego to pozostałych ludzi. I dopiero potem zabieraj głos na forum. Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.