Skocz do zawartości
Gee

Auto Simulator

Rekomendowane odpowiedzi

Regan55
Tez tak chcę...

No nie wiem....Ale ja kobieta ma zachcianki....No sama chyba to wiesz.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pentagram

Fajna zabawka, ciekaw jestem reakcji symulatora na zderzenie z drzewem :)

Gee, jedź na Ukrainę i zobacz - prawie tak samo rzuca jak na filmie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
blakop

Fajne... ale tak poważnie, to reakcje fotela jak na symulator pojazdu drogowego (nawet bolida F1) wydają się nieco przesadzone. Natomiast już symulator jakiegoś crossa, czy lotniczy byłby genialny z tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Psuj
jak na symulator pojazdu drogowego (nawet bolida F1) wydają się nieco przesadzone.

Motocykl był by klawy... na kole mozna postawić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
abcs
wydają się nieco przesadzone
Sądzę, że nie są przesadzone. przecież przeciążenia jakim podlega kierowca dają wypadkowe przeciążenie zawsze większe od jednego g . Tutaj natomiast zmienia się jedynie kierunek przyspieszenia natomiast jego wartość jest zawsze 1g.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
blakop

Ale przeciążenia nigdy nie odzwierciedlisz w takim symulatorze, dlatego uważam to bez sensu. Natomiast motor, quad, samolot - wszystko inne - jak najbardziej tak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
abcs
motor, quad, samolot - wszystko inne - jak najbardziej tak
No, nie bardzo. To urządzenie może jedynie dobrze zasymulować motocykl (lub quad) jadący ze stałą prędkością po prostej na tylnym kole. Oczywiście wszystko inne poruszające się ruchem jednostajnym po prostej i na czterech kołach też, ale to jest zbyt banalne. Żeby odzwierciedlić przeciążenie trzeba mieć skąd "wziąć" przyspieszenia. Jedynie wirówki dają dodatkowe porcje przyspieszenia ale one znowu mają tę wadę, że trudno w nich sterować tymi zmianami (inercja solidnej konstrukcji). Ale tylko takie urządzenie ze zmienną długością ramienia oraz bardzo dużymi mocami silników napędzających (i hamujących) oraz komputerowo sterowaną kabiną może dać niemal idealne złudzenie jazdy po zakrętach, po wzniesieniach i z dużymi opóźnieniami i przyspieszeniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jackow
ciekaw jestem reakcji symulatora na zderzenie z drzewem :)

Wyrzuca drzazgi w kierunku kierowcy.

Niezła zabawka za około 90 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jacdiag

ale po *** (co) tam są 4 lub nawet 5 punktowe pasy ... :?:

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi