Skocz do zawartości

Czy warto się zjednoczyć?


andkra

Rekomendowane odpowiedzi

Zacytuję trochę. To ze strony http://www.diagnostasamochodowy.pl/blogi.php?category=4&post=399. Najpierw pytanie naszego kolegi Nataszy:

 

"Witaj Dziadku Piotra !!!

 

Nie piszę do Ciebie w własnej sprawie, ale w sprawie wszystkich diagnostów !!! Nie tylko ja, ale również inni diagności widzą w Twojej działalności sens zjednoczenia "naszych" wspólnych sił dla dobra uporządkowania przepisów prawnych nas obowiązujących, których stan na dzień dzisiejszy jest "opłakany", a interpretacje przepisów diagnostów na wszelkich forach prowadzą na ogół do wzajemnych "przepychanek słownych", anie do konstruktywnego, monolitowego myślenia i jednej zgodnej i przyjętej

interpretacji dla nas diagnostów. Informacje na temat SDS-u pojawiają się na forach wyłącznie za pośrednictwem pojedynczych idealistów. Brakuje Twojej zachęty (zaproszenia) wraz z wyjaśnieniem kierunków Twoich działań.Uważam, że sama strona internetowa SDS-u to za mało !!! Czyż nie czas zawitać na forum chociażby NORCOM-u , czy też SKP PRO, by podjąć próbę zjednoczenia diagnostów ? Uważam, że na chwilę obecną potrzeba "wystrzału z Aurory", by zapoczątkować "rewolucję" zmian w "naszym" środowisku. Przemyśl to proszę !!!

 

Pozdrawiam

 

Natasza"

 

I odpowiedź:

 

"Stowarzyszyć się, czyli działać wspólnie!

Koleżanki i Koledzy!

Będąc zwolennikiem jawności życia pozwoliłem sobie opublikować ten list. Jest prawdą, że należałem do grupy inicjatywnej, która podjęła się założenia naszego Stowarzyszenia. Ale też jest prawdą, że mój czas nie jest z gumy.... Nie mogę być jednocześnie tu i tam i jeszcze pracować i jeszcze wykosić przed domem trawę.

Sam nie dam rady - nie ma co się łudzić. A do tego nie jestem z tych najmłodszych. Robię co mogę, stosownie do mojej wiedzy, posiadanych sił i innych możliwości (technicznych i organizacyjnych).

 

Zrzeszamy sie w SDS-ie, żeby sobie wzajemnie pomóć. To ma być platforma do niesienia sobie wzajemnej braterskiej i koleżeńskiej pomocy.

Kilku kolegów zadeklarowało się do pomocy. Więc proszę, na poczatek: rozpropagujcie ideę naszego SDS-u także na innych forach branżowych. I nie chodzi mi tylko o fora należące do producentów naszego specjalistycznego oprogramowania dla SKP, ale także o inne fora np. od ogłoszeń auto-moto, poprzez fora należace do LOK, PZMot, WK i MI, do firm transportowych o regionalnym zasięgu.

 

No i nasz program.... Ten program ma być "Nasz", czy też "mój"? Ja mam program, ale chciałbym, żeby on był także Wasz. Ale, aby doszło do dyskusji na temat programu to trzeba zachować jakiś porządek. Najpierw przedstawiciele we wszystkich województwach + jeden dodatkowo dla stolicy. Mając reprezentacje w każdym województwie ustalimy wspólny program działania na najbliższe 12 m-cy.

W obecnej sytuacji, gdy reprezentujemy np. tylko połowę województw (i kraju) to w gronie decydentów nasz głos nie będzie poważnie brany pod uwagę - takie mam przekonanie.

 

pozdrawiam

dziadek Piotra"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz moje posty są czytelne

 

W końcu się nauczył cytować, brawo jak się ktoś uczy to są efekty :D

O matko przyjacielu Qnick nawet niewiesz ile mnie to kosztował porady u Norbiego Mmiodzia Psuja ale chyba mój synuś mi wkońcu TO Wyjaśnił i chyba całkiem dobrze ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 5165 zarejestrowanych użytkowników

 

 

A ilu z was wydrukowało zgłoszenie i wysłało -to jest poważne pytanie do rozmyślania przez weekend -nic samo się nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.